> >

Правила батьківства

Правила батьківства

Оставить отзыв
Издательство Клуб сімейного дозвілля / Клуб семейного досуга
Год выпуска 2017
Срок комплектации до 10 рабочих дней
ISBN 978-617-12-3723-0
Язык Украинский
109 простих і водночас дуже складних правил, які стануть для вас найважливішими!
Підготуватися до батьківства неможливо. Це перевірка вашої стійкості, ваших нервів, ваших почуттів, а часом навіть вашого здорового глузду , впевнений Річард Темплар. Це важка праця і довгий шлях, що потребує неабиякого терпіння й усвідомлення своєї відповідальності. Керуючись цими правилами, ви зможете виховати чудових дітей, зберегти й розвинути в них індивідуальність і розкрити їхні здібності. У разі успіху на вас чекають неймовірні нагороди радість дітей, їхні обійми та довіра. А якщо дуже пощастить, то врешті-решт подяка. І, звісно, великою втіхою вам буде бачити, як вони дорослішають і перетворюються на людей, якими можна пишатися.
Правила батьківства це особистий кодекс для тих, хто прагне виховати щасливих і впевнених у собі дітей. Річард Темплар описує класичні помилки батьків, яких колись припускався і він сам, та дає рекомендації, як їх уникнути.
Про автора:
Річард Темплар англійський письменник і видавець, автор бестселерів про правила саморозвитку, кар єрного успіху, особистого щастя. Під час написання серії книжок Правила автор керувався власним досвідом як життєвим, так і професійним. Його поради перевірені на практиці, а їхня дієвість доведена успіхом мільйонів читачів по всьому світі.

ISBN: 978-617-12-3723-0

Цена: 128 грн.