> >

Птахи та інші оповідання

Птахи та інші оповідання

Оставить отзыв
Издательство Клуб сімейного дозвілля / Клуб семейного досуга
Год выпуска 2017
Срок комплектации до 10 рабочих дней
ISBN 978-617-12-4292-0
Язык Украинский
Оповідання з цієї збірки моторошні та водночас привабливі завдяки своїй оригінальності. На створення Птахів письменницю надихнула звичайна ситуація: авторка спостерігала за фермером, який працював на ниві. Над чоловіком кружляли чайки й жалібно квилили. Саме тоді в дю Мор є з явилася ідея оповідання, де голодні й небезпечні птахи розпочали смертельне полювання на людей. Містично-таємнича атмосфера, від якої холоне кров, де нерозривно поєднані вигадка, реальність, вишуканість слів та образів, цим дихають історії дю Мор є.
До збірки ввійшли оповідання: Птахи , Монте-Верита , Яблуня , Маленький фотограф , Поцілуй мене ще раз, незнайомцю і Старий .
Про автора:
Дафна дю Мор є одна з найбільш відомих британських письменниць ХХ століття. Була членом Королівської літературної спільноти. Писала в жанрі психологічного трилера. Її вважають продовжувачкою традицій готичної літератури, започаткованої Шарлоттою Бронте та Мері Шеллі. Дафна дю Мор є володарка престижної Американської премії за майстерність у детективній літературі та Національної книжкової премії США.

ISBN: 978-617-12-4292-0

Цена: 119 грн.