> >

Українська Держава   жорсткі уроки. Павло Скоропадський. Погляд через 100 років

Українська Держава жорсткі уроки. Павло Скоропадський. Погляд через 100 років

Оставить отзыв
Издательство Клуб сімейного дозвілля / Клуб семейного досуга
Год выпуска 2018
Срок комплектации до 10 рабочих дней
ISBN 978-617-12-5092-5
Язык Украинский
Погляд через 100 років!

Події 26 тижнів перебування при владі в Україні останнього гетьмана Павла Скоропадського в 1918 році досі зумовлюють палкі суперечки істориків. Оперетковий гетьман чи визначний державник , німецька маріонетка чи справжній відновлювач українства?

У пропонованій праці проекту LikБез. Історичний фронт представлено спектр думок дослідників: від апологетів гетьмана до скептиків і противників. Окрім того, ми побачимо найширші кордони України, розбудову українського війська, відносини з Кримом, установлення кордону з Росією, який дуже несхожий на сучасний Читач сам зможе оцінити постать Скоропадського, його дії та провести очевидні аналогії із сьогоденням.

Проект LikБез зібрав докупи більш як два десятки істориків Наскільки мені відомо, жодна інша країна не робила такого масштабного огляду своєї історії з таким розмахом Проект, призначений розвінчати історичні міфи та пропаганду, має ознаменувати нову фазу історичної дискусії в Україні, а також створити нові професійні стандарти української історіографії.
Ірина Вушко, Cambridge University Press

ISBN: 978-617-12-5092-5

Цена: 144 грн.