> > >

Пес на ім`я Мані, або Абетка грошей. Серія: Абетка успіху

Пес на ім`я Мані, або Абетка грошей. Серія: Абетка успіху

Оставить отзыв
Издательство Видавництво Старого Лева
Год выпуска 2014
Срок комплектации до 10 рабочих дней
ISBN 978-966-2909-30-2
Язык Украинский
224 стор.
Кіра знаходить пораненого пса. Виявляється, пес уміє розмовляти! Він відгукується на кличку Мані і знає все про гроші. Дуже скоро Кіра, прислухаючись до порад Мані і сама стає справжнім фінансовим експертом і допомагає іншим правильно розпоряджатися грошима.
Книжка фінансового консультанта, письменника і бізнесмена Бодо Шефера вчить дітей правильному ставленню до грошей. Але вона стане у пригоді і дорослим, котрі захочуть прислухатися до порад і зробити своє життя вільним від фінансових клопотів.

...Я вважала себе ще надто юною, щоб вивчати складну фінансову науку, та й на прикладі батьків бачила, що гроші нічого приємного зі собою не несуть. Мані, ясна річ, прочитав мої думки і цього разу.
- Твоїм батькам ведеться несолодко, - почула я його голос, - бо вони, коли ще були в твоєму віці, не навчилися ними користуватися. Китайська мудрість каже Роби великі справи, коли вони ще є малими, бо все велике починається з малаго . З грошима не все так просто, з ними пов язані свої таємниці і закономірності, які я й хочу тобі розтлумачити. Тож неодмінно знайди десять причин, а до того часу ми не розмовлятимемо.
Решту дня я провела в глибоких роздумах. Було про що подумати...

Художник: Марина Шутурма
Формат: 145x200 мм
ISBN:978-966-2909-30-2

Цена: 118 грн.