> > > >

Нічний цирк

Нічний цирк

Оставить отзыв
Издательство Виват
Год выпуска 2017
Срок комплектации до 10 рабочих дней
ISBN 978-617-690-803-6
Язык Украинский

Цирк приїжджає без попередження. Жодні оголошення не віщували його появи. Він просто з явився там, де ще вчора його не було. Усередині смугастих чорно-білих наметів на вас чекають надзвичайні враження і дива, від яких перехоплює подих. Цирк називається Le Cirque des Reves. Він відчиняє свої двері тільки вночі.

Але за лаштунками триває запекле змагання: дуель двох юних чарівників, Селії та Марко, котрих норовливі наставники з дитинства готували спеціально для цієї битви. Суперники не знають, що це гра, з якої живим вийде лише один, а цирк усього лише арена для видатного протистояння волі й уяви. Та, попри все, стається так, що Селія і Марко втрачають голову від кохання глибокого, сповненого чар почуття, від якого блимає світло і в кімнаті стає спекотніше, варто їм лише торкнутися одне одного.

Справжнє кохання чи ні, а гра мусить тривати. Долі всіх, хто має до неї стосунок від артистів цього надзвичайного цирку до відвідувачів, зависли на волосинці, наче безстрашні акробати високо під куполом.

ISBN:978-617-690-803-6

Нет в наличии