> > > >

Руїни бога

Руїни бога

Оставить отзыв
Издательство Наш Формат
Год выпуска 2017
Срок комплектации до 10 рабочих дней
ISBN 978-617-7279-68-5
Язык Украинский
Орієнтовна дата надходження 17.07.2017р.

Одна з найкращих книжок 2015 року за версією видань Time, Washington Post, The Chicago Tribune, The Seattle Times, Kirkus та інших.
Руїни бога здобули престижну британську нагороду Costa Book Awards у номінації Найкращий роман .
Це драматична історія Тедді Тодда поета, героїчного льотчика, батька й турботливого дідуся, який пережив війну й бачив багато такого, що не передається словами.
Проте зрештою виявиться, що всі воєнні перипетії, крізь які пройшов Тедді, і близько не дорівняються до тих проблем, які чекатимуть на нього в майбутньому.

Цьому роману Кейт Аткінсон вдалося повторити гучний тріумф книжки Життя за життям , яка отримала Costa Book Awards в 2013 році.
Попри те, що в Руїнах бога немає містичної лінії, цей твір так само захоплює, інтригує та демонструє винятковий талант авторки, яку критики називають однією з найкращих англомовних романістів нашого часу.

Кейт Аткінсон британська письменниця, нагороджена Орденом Британської імперії, тричі лауреатка престижної літературної премії Costa Book Awards. Дебютну нагороду вона отримала 1995 року: тоді її роман За лаштунками в музеї оцінили вище, ніж книжку знаменитого Салмана Рушді. А серію романів Аткінсон про приватного детектива Джексона Броуді назвав головним детективним проектом десятиліття сам Стівен Кінг. Кейт Аткінсон написала дев ять романів, збірку оповідань і п єсу. Вона рідкісний приклад автора, який пише як серйозну, так і жанрову літературу. Книжки Аткінсон отримують визнання поважних критиків та водночас стають міжнародними бестселерами.

ISBN: 978-617-7279-68-5

Цена: 202 грн.