> > > >

Амстердам

Амстердам

Оставить отзыв
Издательство Видавнича група КМ-БУКС
Год выпуска 2017
Срок комплектации до 10 рабочих дней
ISBN 978-617-7489-30-5
Язык Украинский
Холодного лютневого дня двоє старих друзів зустрічаються на околиці Лондона в крематорії, щоб провести в останню путь Моллі Лейн. I Клайв, і Лінлі обидва були колись її коханцям й після похорону вони укладають пакт, який призведе до геть непередбачуваних наслідків. Кожному з них доведеться приймати рокові рішення, а дружба їхня піддасться серйозному випробуванню.
Ця гостра й сучасна повчальна притча, замаскована під комедію, 1998 року завоювала Букерівську премію.
Амстердам сучасна високоморальна розповідь від всесвітньовідомого автора замаскована під комічний роман.
Роман Амстердам отримав Букерівську премію 1998 року. Оголошуючи нагороду, Дуглас Херд, колишній міністр закордонних справ Великобританії, назвав роман Мак юена сардонічним і мудрим вивченням моралі і культури нашого часу .

Ієн Мак`юен британський письменник, лауреат Премії Сомерсета Моема, Букерівської премії та Єрусалимської премії за свободу індивіда в суспільстві. Мак`юен є членом Королівського літературного товариства, Королівського товариства мистецтв та Американської академії мистецтв і наук. Був нагороджений премією Шекспіра фонду Альфреда Тепфера у 1999 році. Він також є заслуженим членом Британської гуманістичної асоціації. У 2000 році був нагороджений орденом Британської Імпериії.

ISBN: 978-617-7489-30-5

Цена: 167 грн.