> > > >

Стів Джобс. Біографія засновника компанії Apple

Стів Джобс. Біографія засновника компанії Apple

Оставить отзыв
  • ISBN: 978-966-2665-02-4
  • 2014 г.
Год выпуска 2014
Срок комплектации до 10 рабочих дней
ISBN 978-966-2665-02-4
Язык Украинский

Перша та єдина офіційна біографія Стіва Джобса, найвідомішого технологічного гуру світу та засновника компанії Apple, від автора біографій-бестселерів Бенджамина Франкліна та Альберта Ейнштейна.
В основу книги покладено понад сорок інтервю з Джобсом, проведених упродовж двох років а також інтервю з понад сотнею його родичів, друзів, ворогів, конкурентів і колег.
Волтер Айзексон написав захоплюючу історію життя, що радше нагадувало американські гірки, надзвичайно активної особистості, творчого підприємця, чиє прагнення досконалості та нестримна енергія здійснили революцію в шести сферах:
персональні компютери, мультфільми, музика, телефони, планшетні компютери та видавництво електронних товарів. Попри те, що Джобс брав участь у написанні цієї книги, він не висловлював бажання контролювати написане і не просив дати йому текст книги на вичитку перед публікацією. Він нікуди не чіпляв ярлика: Вхід заборонений.
Стів заохочував усіх, кого знав, бути щирими. Та й сам говорив відверто, інколи навіть жорстко, про людей, із якими він працював чи змагався. Його друзі, недруги й колеги діляться своїми непричесаними думками з приводу його прагнень, перфекціонізму, навязливих ідей, майстерності, витівок, невиправного бажання контролювати усього того, що сформувало його підхід до бізнесу та ті інноваційні продукти, які виникли в результаті його творчості. Джобс, зі своїми внутрішніми чортиками, міг перетворити життя оточуючих на пекло.
Водночас, яскраві риси його особистості, його захоплення і його творіння, точнісінько так само, як і програмна й матеріальна складові компютерів Apple прекрасно доповнювали одна одну й були частинами єдиного цілого.
Розповідь про його життя повчальна й застережлива, наповнена уроками щодо інновацій, характеру, лідерства та цінностей. Останній раз Айзексон бачився з Джобсом за кілька тижнів до смерті останнього, у нього вдома в Пало-Альто.
Джобс сказав тоді: Я хочу, щоб мої діти дізналися, яким я був. У мене не завжди вистачало часу спілкуватися з ними.

ISBN: 978-966-2665-02-4

Нет в наличии