> > > >

Князі Острозькі

Князі Острозькі

Оставить отзыв
Издательство Балтія-Друк
Год выпуска 2014
Срок комплектации до 10 рабочих дней
ISBN 978-6-11516-009-9
Язык Украинский
2014 року - рік, коли українське та європейське співтовариство святкувало 500-річчя битви під Оршею, в якій військо Великого князівства Литовського на чолі з українським князем Костянтином Острозьким здобуло блискучу перемогу.
З нагоди видатного історичної події, а також зважаючи на актуальність історичних персоналій Острозьких для сучасних євроінтеграційних перспектив України, видавництво Балтія-Друк предcтавляют великий міжнародний проект Князі Острозькі , присвячений представникам одного з найвідоміших українських родів в українській історії XIV-початку XVII ст .в., що займали високі адміністративні та військові посади в Польсько-Литовській державі.
Протягом століть представники роду Острозьких були символом окремої України-Русі, відстоюючи національну самобутність народу, ревними боронітелямі православної віри і української культури.
Рід Острозьких славен і своєю меценатською діяльністю, зокрема, з ім ям Костянтина Острозького нерозривно пов язане виникнення першого вузу в Україні - Острозької академії, і поява Острозької Біблії - першого завершеного видання Біблії церковнослов янською мовою. У виданні використані історичні документи та архівні матеріали, зібрані в 26 музеях України, Польщі, Литви та Білорусі.
Історичні дослідження ілюструють майже 800 фотографій. Авторський колектив: кандидат історичних наук, старший науковий співробітник Олег Дзярновіч (Білорусь), доктор історичних наук, професор Раймонда Рагаускене (Литва), кандидат історичність наук, доцент Ігор Тесленко (Україна), кандидат історичних наук, старший науковий співробітник Борис Черкас (Україна)

ISBN: 978-6-11516-009-9

Цена: 759 грн.