Книги > Культура и искусство > Кино > 7 звичок надзвичайно ефективних людей

7 звичок надзвичайно ефективних людей

7 звичок надзвичайно ефективних людей

Оставить отзыв
Издательство Клуб сімейного дозвілля / Клуб семейного досуга
Год выпуска 2014
Срок комплектации Товар под заказ. До 6 рабочих дней
ISBN 978-966-14-2945-0
Язык
7 звичок надзвичайно ефективних людей Стівена Р. Кові - бестселер світового масштабу, путівник по життю мільйонів жителів нашої планети, книга 1 з розвитку і особистого росту. Це унікальний посібник з гармонійного розвитку людини, життєвих пошуків та визначення сенсу життя. В ньому зібрані найкращі людські якості та риси, залишаючись вірним яким, можна якнайкраще себе реалізувати, мати шалений успіх по життю. Не зважаючи на будь які обставини. Перелік його навичок: проактивність, точне визначення цілей та завдань, віра та самонавіювання, стремління до ідилії та синергії це ті істинно правильні канони, що є основою життя. Основне положення філософії Кові те, що кожен, навіть в самій безвихідній ситуації, завжди має вибір і може піти тим, чи іншим шляхом. Людина сама творить свою долю! Книжка вчить, як виходити з подібних ситуацій, її позитивний настрій загартовує та навчає робити вірні кроки. Дає змогу осмислити своє життя, змінити його на краще, реалізуватись в карєрі, розкрити творчий потенціал. Це чудова філософська література, визнана відомими людьми. Головне, її постулати дійсно працюють в реальному житті!
Наш интернет-магазин доставит Вам книги любым из следующих способов:
  • Новой Почтой (склад-склад), в том числе и наложенным платежом – от 60 грн.
  • Адресной доставкой Новой Почтой (склад-двери), в том числе и наложенным платежом – от 80 грн
  • Укрпочтой – от 40 грн
Сроки доставки Вашего заказа зависят от способа доставки и оплаты!

Покупку можно оплатить наличными при доставке Вашего заказа курьерскими службами. К каждому заказу прилагается товарный чек. Как только Ваш заказ будет оформлен, наш менеджер свяжется с Вами по телефону для подтверждения заказа и отправки Вам счета по факсу или же по e-mail.

Оформленный заказ можно оплатить on-line, без подтверждения оператором.

Согласно Закону Украины о защите прав потребителей и дополнения к нему книги надлежащего качества не подлежат возврату и обмену.

Если полученный товар вас не устраивает по каким-либо причинам, свяжитесь с оператором колл-центра и мы обязательно решим вашу проблему!

Купить 213 грн.