Книги > Бизнес книги > Менеджмент и управление > Виклики для менеджменту XXI століття

Виклики для менеджменту XXI століття

Виклики для менеджменту XXI століття

Оставить отзыв
Издательство Видавнича група КМ-БУКС
Год выпуска 2020
Срок комплектации до 20 рабочих дней
ISBN 978-966-948-377-5
Язык Украинский
Ця надзвичайно розумна книжка від Пітера Ф. Друкера гуру менеджменту XX століття не втрачає своєї актуальності і в наші дні. На її сторінках автор аналізує проблеми у сфері управління, використовуючи приклади з реального життя, визначає оптимальні шляхи їх розвязання, формує нове розуміння індивідуально-корпоративної ефективності, пояснює, як можна передбачити глобальні трансформації, як в умовах невідворотних змін управляти собою, колективом та установою і як, зрештою, стати лідером найвищого ґатунку. Кожен, хто прагне зрозуміти, як може бути влаштований його бізнес і як краще вибудовувати карєру, неодмінно відкриє у цій оригінальній концепції майбутнього щось корисне для себе. Пітер Ф. Друкер розповідає, як нові парадигми менеджменту вже змінили і продовжуватимуть змінювати наші основні переконання про практики і принципи управління. Ця прогресивна книга засвідчує широту знань і великий практичний досвід автора, його глибоке розуміння різноманітних процесів, здатність до глибокого аналізу та здоровий глузд. Саме такими мають бути, згідно з уявленнями самого Друкера та за словами одного з авторів статті у Harvard Business Review, `орієнтири управлінської професії менеджмента`. Пітер Ф. Друкер - письменник, викладач і консультант - є автором двадцяти шести книг. Понад п`ятдесят років він викладав мистецтво управління: спершу в Нью-Йоркському університеті, а потім - в Університеті Клермонта, де обіймав посаду професора соціальних наук та менеджменту. Друкер постійно публікувався в журналах та наукових виданнях, вів колонку у The Wall Street Journal. `Маючи чітке розуміння значення торгових марок та здатність бачити зв`язки між різнорідними силами, цей мислитель-візіонер знову написав нагальну книгу`. - Library Journal `Безцінні поради щодо того, як побудувати бізнесовий міст у ХХІ століття`. - Kirkus Reviews
Наш интернет-магазин доставит Вам книги любым из следующих способов:
  • курьерской доставкой по г. Киеву (в пределах Окружной дороги) - 55 грн
  • Новой Почтой (склад-склад), в том числе и наложенным платежом - от 45 грн
  • Адресной доставкой Новой Почтой (склад-двери), в том числе и наложенным платежом - от 80 грн
  • Укрпочтой - за пределы Украины.
Сроки доставки Вашего заказа зависят от способа доставки и оплаты!

Покупку можно оплатить наличными при доставке Вашего заказа курьерскими службами. К каждому заказу прилагается товарный чек. Как только Ваш заказ будет оформлен, наш менеджер свяжется с Вами по телефону для подтверждения заказа и отправки Вам счета по факсу или же по e-mail.

Оформленный заказ можно оплатить on-line, без подтверждения оператором.

Согласно Закону Украины о защите прав потребителей и дополнения к нему книги надлежащего качества не подлежат возврату и обмену.

Если полученный товар вас не устраивает по каким-либо причинам, свяжитесь с оператором колл-центра и мы обязательно решим вашу проблему!

Цена: 139 грн.