Книги > Бізнес книги > Юридическая литература > Книга: Порожневірус. Полювання на Морріґан Кроу. Джессіка Таунсенд. Vivat

Книга: Порожневірус. Полювання на Морріґан Кроу. Джессіка Таунсенд. Vivat

Книга: Порожневірус. Полювання на Морріґан Кроу. Джессіка Таунсенд. Vivat

Оставить отзыв
Издательство Виват
Год выпуска 2022
Срок комплектации 2 рабочих дня
ISBN 978-966-982-898-9
Язык
`Порожневірус. Полювання на Морріган Кроу`. Про авторку. Джессіка Таунсенд австралійська письменниця. Працювала копірайтеркою та контент-менеджеркою в галузі туризму та нерухомості, а також редакторкою Crikey! чудового журналу для дітей. Дебютна книжка авторки Невермур. Випробування Морріґан Кроу є лауреатом восьми премій і бестселером за версіями The New York Times, Nielsen Bookscan UK, IndieBound, наступну частину Дивосміт. Покликання Морріґан Кроу визнано найкращою книжкою року за версією Irish Independent. Про книгу. Морріґан Кроу та спокій це як квіти, що ростуть зі снігу: хіба таке може бути? Тільки нещодавно вона з друзями пережила свій перший рік у Товаристві Дивообраних у Групі 919. Тоді, рік тому, їй уже довелося зіткнутися з мерзенним злом і перемогти його. Тепер на Морріґан чекає нове випробування: підкорити силу, що здатна будь-якої миті вирватися з-під контролю та знищити дівчинку. Та от халепа: Невермур охоплює Порожневірус. Ця загадкова хвороба вражає Диво-тварин і перетворює їх на монстрів. Щодня жертв Порожневірусу стає дедалі більше. Морріґан має врятувати місто і знайти ліки від моторошної пошесті. Навіть якщо пошук рятівного еліксиру поставить під загрозу життя самої Морріґан&hellip, Книга написана яскравою мовою, з чудовим мяким гумором, книжка неодмінно сподобається наступному поколінню шанувальників книжок про Гаррі Поттера. (*)(@)
Наш интернет-магазин доставит Вам книги любым из следующих способов:
  • Новой Почтой (склад-склад), в том числе и наложенным платежом – от 60 грн.
  • Адресной доставкой Новой Почтой (склад-двери), в том числе и наложенным платежом – от 80 грн
  • Укрпочтой – от 40 грн
Сроки доставки Вашего заказа зависят от способа доставки и оплаты!

Покупку можно оплатить наличными при доставке Вашего заказа курьерскими службами. К каждому заказу прилагается товарный чек. Как только Ваш заказ будет оформлен, наш менеджер свяжется с Вами по телефону для подтверждения заказа и отправки Вам счета по факсу или же по e-mail.

Оформленный заказ можно оплатить on-line, без подтверждения оператором.

Согласно Закону Украины о защите прав потребителей и дополнения к нему книги надлежащего качества не подлежат возврату и обмену.

Если полученный товар вас не устраивает по каким-либо причинам, свяжитесь с оператором колл-центра и мы обязательно решим вашу проблему!

Купить 336 грн.