Книги > Образование > Медицина > Собака на сіні

Собака на сіні

Собака на сіні

Оставить отзыв
Издательство Фоліо
Год выпуска 2017
Срок комплектации Товар под заказ. До 15 рабочих дней
ISBN 978-966-03-7159-0
Язык
Дивом природи та феніксом серед письменників називали сучасники Лопе де Вегу (15621635) творця іспанської національної драматургії. Понад 2000 пєс, 21 том поетичних та епічних творів такий творчий внесок митця не лише в іспанську, але й у світову культуру. До цього видання ввійшли дві найвідоміші пєси іспанського драматурга історична пєса Овеча Криниця та комедія Собака на сіні. В основу сюжету Овечої Криниці покладено історичний факт 1476 року повстання селян містечка Фуенте Овехуна (Овеча Криниця) проти сеньйора Фернана Гомеса де Гусмана, яке закінчилося його вбивством. Собака на сіні це історія знатної і багатої графині Діани де Бельфлор. Закохана у свого секретаря Теодоро, Діана не наважується ані дати волю серцю, ані віддати коханого іншій, бо на перешкоді її пристрасті стає дворянська честь. На допомогу закоханим приходить Трістан кмітливий пройдисвіт, і Теодоро раптом перетворюється на знатного вельможу і дворянина, що не поступається Діані ані статком, ані давністю роду. Пєси Лопе де Веги із честю пережили випробування часом і нині з успіхом ідуть на багатьох театральних сценах. (*)(@)
Наш интернет-магазин доставит Вам книги любым из следующих способов:
  • Новой Почтой (склад-склад), в том числе и наложенным платежом – от 60 грн.
  • Адресной доставкой Новой Почтой (склад-двери), в том числе и наложенным платежом – от 80 грн
  • Укрпочтой – от 40 грн
Сроки доставки Вашего заказа зависят от способа доставки и оплаты!

Покупку можно оплатить наличными при доставке Вашего заказа курьерскими службами. К каждому заказу прилагается товарный чек. Как только Ваш заказ будет оформлен, наш менеджер свяжется с Вами по телефону для подтверждения заказа и отправки Вам счета по факсу или же по e-mail.

Оформленный заказ можно оплатить on-line, без подтверждения оператором.

Согласно Закону Украины о защите прав потребителей и дополнения к нему книги надлежащего качества не подлежат возврату и обмену.

Если полученный товар вас не устраивает по каким-либо причинам, свяжитесь с оператором колл-центра и мы обязательно решим вашу проблему!

Купить 254 грн.