Книги > Образование > Гуманитарные науки > Я, Ніна (изд. 2019 г. )

Я, Ніна (изд. 2019 г. )

Я, Ніна (изд. 2019 г. )

Оставить отзыв
Издательство книголав
Год выпуска 2019
Срок комплектации Под заказ
ISBN 978-617-7820-22-1
Язык

Я, Ніна це історія про життя журналістки Ніни написана у сповідальній формі та, фактично, є щоденником пережитого нею від початку хвороби і до кінця лікування. Ольга Купріян та Яніна Соколова написали повість, в основі якої лежать власні пережиті події, які у тексті тісно переплітаються з художніми вимислами. Це оповідь зі щасливим фіналом, сповнена чесних емоцій та фізичних переживань. Героїня ділиться тим, як поступово змінювався її фізичний і зовнішній стан та про ті потрясіння, які спіткали її на шляху в складний період. Я, Ніна це книжка про любов, віру та силу, яка рухає скелі і доводить, що життя варте того, щоб за нього боротися. Це буде найчуттєвіша історія, яку ви коли-небудь читали. Не шукайте співпадінь із моїм життям. Їх там обмаль, проте я впевнена, що після цієі книжки ви станете іншими, бо Я, Ніна зробить ваше життя таким, за яке варто боротися, ділиться співавторка Яніна Соколова. Ось він спізнився до мене в лікарню, і перша людина, яку я почула після наркозу, це жінка, що безкінечно молиться. Ось я кажу йому, що в мене рак Ми посварені, він не знаходить слів і просто курить. Ось я беру на лікування кредит, хоч він міг спокійно оплатити операцію. Але він не пропонує, а я не звикла просити. ПРО КНИЖКУ Телезірка з екрана в державній лікарні після операції. У Ніни рак. Чоловік затримується на роботі, а дітей вона попросила взагалі не приводити. Навіщо руйнувати образ мами-супергеройки? І от вона сама. Ну не зовсім,.. бо ж замість одномісної палати її поклали у загальну. НАВІЩО ЧИТАТИ Після діагнозу рак життя не закінчується. Але змінюється. Люди, які пережили десятки обстежень, декілька операцій та хіміотерапій змінюються не лише зовнішньо, а й внутрішньо відбувається переосмислення свого життя і цінностей. Важливими стають зовсім інші речі, які навіть не речі. ISBN: 978-617-7820-22-1

Наш интернет-магазин доставит Вам книги любым из следующих способов:
  • Новой Почтой (склад-склад), в том числе и наложенным платежом – от 60 грн.
  • Адресной доставкой Новой Почтой (склад-двери), в том числе и наложенным платежом – от 80 грн
  • Укрпочтой – от 40 грн
Сроки доставки Вашего заказа зависят от способа доставки и оплаты!

Покупку можно оплатить наличными при доставке Вашего заказа курьерскими службами. К каждому заказу прилагается товарный чек. Как только Ваш заказ будет оформлен, наш менеджер свяжется с Вами по телефону для подтверждения заказа и отправки Вам счета по факсу или же по e-mail.

Оформленный заказ можно оплатить on-line, без подтверждения оператором.

Согласно Закону Украины о защите прав потребителей и дополнения к нему книги надлежащего качества не подлежат возврату и обмену.

Если полученный товар вас не устраивает по каким-либо причинам, свяжитесь с оператором колл-центра и мы обязательно решим вашу проблему!

Нет в наличии