Книги > Дмитро Дубілет. Бізнес на здоровому глузді. 50 ідей, як домогтися свого

Дмитро Дубілет. Бізнес на здоровому глузді. 50 ідей, як домогтися свого

Дмитро Дубілет. Бізнес на здоровому глузді. 50 ідей, як домогтися свого

Оставить отзыв
Издательство BookChef
Год выпуска 2020
Срок комплектации до 5 рабочих дней
ISBN 9789669932518
Язык Украинский
Ожидаемая дата начала продаж: 22.03.2020.,Дмитро Дубілет один із найбільш медійних, позитивних та ефективних підприємців країни. Здається, що все, за що він береться, йому вдається і бізнес-проєкти, і проєкти для держави. У 20 років він продав перший бізнес з оцінкою в $ 100 тис. У 28 став IT-директором ПриватБанку. Разом з партнерами заснував monobank, який привернув 1,6 млн клієнтів за два роки. Планував запустити мобільний банк Koto у Великобританії, але став міністром і пішов з бізнесу. У книзі Дмитро Дубілет. Бізнес на здоровому глузді буде 10 розділів, заснованих на особистому досвіді Дмитра, про практичні речі і про те, що надихає: про розробку бізнес-ідей, побудову команди, маркетинг, продажі, а також 50 ідей, як втілити принципи Дмитра і домогтися свого. Спільний проєкт MC Today і Bookchef.,Рецензия,Про що читачі дізнаються з книги:,Робота в ПриватБанку: як створювалися інновації в Приваті і як застосовувати теорію здорового глузду на практиці monobank: як мінімалізм став бізнес-принципом і допоміг залучити 1,6 млн клієнтів за два роки Команда і партнери: якими вони мають бути, як знаходити своїх людей, керувати колективом, розділяти зони відповідальності і делегувати Маркетинг: як створити хайп навколо продукту і запустити сарафанне радіо, яке приверне сотні тисяч клієнтів Робота з державою: як подолати опір чиновників і робити ефективні проєкти з державою Спосіб життя: як не померти від роботи і знаходити час на спорт, книги і подорожі.,Дмитро Дубілет один із найбільш медійних, позитивних та ефективних підприємців країни. Здається, що все, за що він береться, йому вдається і бізнес-проєкти, і проєкти для держави. У 20 років він продав перший бізнес з оцінкою в $ 100 тис. У 28 став IT-директором ПриватБанку. Разом з партнерами заснував monobank, який привернув 1,6 млн клієнтів за два роки. Планував запустити мобільний банк Koto у Великобританії, але став міністром і пішов з бізнесу. У книзі Дмитро Дубілет. Бізнес на здоровому глузді буде 10 розділів, заснованих на особистому досвіді Дмитра, про практичні речі і про те, що надихає: про розробку бізнес-ідей, побудову команди, маркетинг, продажі, а також 50 ідей, як втілити принципи Дмитра і домогтися свого. Спільний проєкт MC Today і Bookchef.,Ожидаемая дата начала продаж: 22.03.2020.
Наш интернет-магазин доставит Вам книги любым из следующих способов:
  • курьерской доставкой по г. Киеву (в пределах Окружной дороги) - 55 грн
  • Новой Почтой (склад-склад), в том числе и наложенным платежом - от 45 грн
  • Адресной доставкой Новой Почтой (склад-двери), в том числе и наложенным платежом - от 80 грн
  • Укрпочтой - за пределы Украины.
Сроки доставки Вашего заказа зависят от способа доставки и оплаты!

Покупку можно оплатить наличными при доставке Вашего заказа курьерскими службами. К каждому заказу прилагается товарный чек. Как только Ваш заказ будет оформлен, наш менеджер свяжется с Вами по телефону для подтверждения заказа и отправки Вам счета по факсу или же по e-mail.

Оформленный заказ можно оплатить on-line, без подтверждения оператором.

Согласно Закону Украины о защите прав потребителей и дополнения к нему книги надлежащего качества не подлежат возврату и обмену.

Если полученный товар вас не устраивает по каким-либо причинам, свяжитесь с оператором колл-центра и мы обязательно решим вашу проблему!

Цена: 294 грн.