Книги > Художественная литература > Фантастика > 2061: Третя одіссея

2061: Третя одіссея

2061: Третя одіссея

Оставить отзыв
Издательство Клуб сімейного дозвілля / Клуб семейного досуга
Год выпуска 2021
Срок комплектации до 20 рабочих дней
ISBN 978-617-12-8343-5
Язык
Гейвудові Флойду 103 роки. Він мешкає на орбіті. Після останніх подій космічний світ змінився до непізнаваності. Космічні кораблі шугають Сонячною системою з великими швидкостями. Та жоден з них не ризикує зробити посадку на Європі, супутнику Юпітера-Люцифера. Інопланетна цивілізація, яка перетворила цілу планету на друге Сонце, лишила попередження людству: Ніколи не намагайтеся висадитися на Європі. Під час дослідження комети Галлея Флойд отримує тривожне повідомлення: корабель Ґалексі зробив вимушену посадку на Європі. На борту судна онук Флойда. Гейвуд розуміє: якщо ніхто не врятує команду, то загибель чекає на все людство. Бо ті, що зробили так з Юпітером, не попереджатимуть двічі.Про автора:Сер Артур Кларк англійський письменник, науковець і винахідник, один з великої трійки найвидатніших письменників-фантастів ХХ століття. Найбільшу славу він здобув після виходу культового фільму Стенлі Кубрика 2001: Космічна одіссея найкращої науково-фантастичної стрічки за всю історію Голлівуду. 2061: Третя одіссея продовження величної саги про людство і Всесвіт.
Наш интернет-магазин доставит Вам книги любым из следующих способов:
  • курьерской доставкой по г. Киеву (в пределах Окружной дороги) - 50 грн
  • Новой Почтой (склад-склад), в том числе и наложенным платежом - от 45 грн
  • Адресной доставкой Новой Почтой (склад-двери), в том числе и наложенным платежом - от 80 грн
  • Укрпочтой - за пределы Украины.
Сроки доставки Вашего заказа зависят от способа доставки и оплаты!

Покупку можно оплатить наличными при доставке Вашего заказа курьерскими службами. К каждому заказу прилагается товарный чек. Как только Ваш заказ будет оформлен, наш менеджер свяжется с Вами по телефону для подтверждения заказа и отправки Вам счета по факсу или же по e-mail.

Оформленный заказ можно оплатить on-line, без подтверждения оператором.

Согласно Закону Украины о защите прав потребителей и дополнения к нему книги надлежащего качества не подлежат возврату и обмену.

Если полученный товар вас не устраивает по каким-либо причинам, свяжитесь с оператором колл-центра и мы обязательно решим вашу проблему!

Купить 177 грн.