Книги > Образование > Гуманитарные науки > Activities 6+

Activities 6+

Оставить отзыв
Издательство Пегас
Год выпуска 2018
Срок комплектации до 20 рабочих дней
ISBN 978-966-947-162-8
Язык

Українською мовою 9789669471611 Російською мовою 9789669471628 Activities 6+ розвивальна книжкова новинка для дошкільнят і першокласників. Призначена для дітей від 6 років. А це означає, що ця дитяча розвивальна книга на практиці, у процесі виконання завдань, підбиває певний підсумок наскільки дитина підготовлена до школи. Унікальність методики, запропонованої в цій книжці: 1. У тому, що вона виявляє не лише напрацьовані навички лічби і письма, а й те, наскільки в 6-річного малюка розвинені математична інтуїція, логічне і просторове мислення; 2. У міру виконання розвивальних завдань тренує й підтягує до необхідного шкільного рівня логічне мислення, кмітливість, здатність до посидючості й розумових зусиль під час виконання шкільних завдань. А щоб кожен наш маленький читач досягнув цих цілей на всі 100%, у книзі гармонійно поєднується декілька методичних підходів: – Інтенсивність, тобто велика кількість розвивальних завдань, від 2 до 5 на кожному розвороті; – Міра складності за принципом від простого до складного ; – Характер розвивальних завдань ігровий, розважальний, що дозволяє використати цю книгу для цікавого корисного дозвілля.

Наш интернет-магазин доставит Вам книги любым из следующих способов:
  • курьерской доставкой по г. Киеву (в пределах Окружной дороги) - 50 грн
  • Новой Почтой (склад-склад), в том числе и наложенным платежом - от 45 грн
  • Адресной доставкой Новой Почтой (склад-двери), в том числе и наложенным платежом - от 80 грн
  • Укрпочтой - за пределы Украины.
Сроки доставки Вашего заказа зависят от способа доставки и оплаты!

Покупку можно оплатить наличными при доставке Вашего заказа курьерскими службами. К каждому заказу прилагается товарный чек. Как только Ваш заказ будет оформлен, наш менеджер свяжется с Вами по телефону для подтверждения заказа и отправки Вам счета по факсу или же по e-mail.

Оформленный заказ можно оплатить on-line, без подтверждения оператором.

Согласно Закону Украины о защите прав потребителей и дополнения к нему книги надлежащего качества не подлежат возврату и обмену.

Если полученный товар вас не устраивает по каким-либо причинам, свяжитесь с оператором колл-центра и мы обязательно решим вашу проблему!

Нет в наличии