Книги > Образование > Гуманитарные науки > Activities 9+

Activities 9+

Activities 9+

Оставить отзыв
Издательство Пегас
Год выпуска 2018
Срок комплектации до 20 рабочих дней
ISBN 978-966-947-171-0
Язык

Українською мовою 9789669471703 Російською мовою 9789669471710 Безмежна казкова країна різноманітних розвивальних ігор! У кожній свої персонажі, свій чарівливий сюжет, свої правила. Цікаве й захопливе проведення часу! Це Activities 9+ . Розвивальний посібник із тестування, контролю і тренування рівня мислення в 9 років за допомогою унікальної навчальної методики. І це все та сама Activities 9+ . То що ж воно за видання новинка із такою оригінальною назвою Activities 9+ ? Це, передусім, унікальна розвивальна методика для тестування, навчання і тренування навичок логічного, образного і творчого мислення. У чому її суть та унікальність? І головне, чого вона навчає, у чому полягає кінцева мета? Розгорнімо книжку на першій сторінці. Дітей зустрічає малюнок-плутанка з великою кількістю зображень різних тварин, рослин, предметів. Чого тут тільки немає сотня елементів! І, справді, потрібно саме це й відшукати, чого тут тільки немає , у цій плутанці. Одне завдання, але воно потребує володіння одразу кількома навичками мислення: концентрації уваги; зорової пам яті; уміння порівнювати, сортувати предмети. Що, у свою чергу, потребуватиме від 9-річних хлопчиків і дівчаток: розумових зусиль; терпіння; посидючості. У цьому й полягає перша мета методики активізувати інтелектуальний потенціал дитини. Це завдання на різнобічність навичок мислення не випадково подано, як гра із кумедною назвою малюнок-плутанка. Вона цікава й захоплива! У цьому друга мета розвивальної методики перетворити інтенсивні, напружені за змістом заняття з книжкою в захопливу за формою розвагу. За таким принципом в Activities 9+ підібрані головоломки, ребуси, кросворди. Дітям треба буде: пройти безліч найзаплутаніших лабіринтів; зібрати малюнки за фрагментами; знайти слова в головоломках-пазлах; скласти з літер одного слова десятки інших слів; з єднати фрагменти і малюнки за певними правилами. А ще на них чекає ціле море класних розмальовок! Активний відпочинок, та й годі! Чи все ж таки серйозний розвивальний посібник?

Наш интернет-магазин доставит Вам книги любым из следующих способов:
  • курьерской доставкой по г. Киеву (в пределах Окружной дороги) - 50 грн
  • Новой Почтой (склад-склад), в том числе и наложенным платежом - от 45 грн
  • Адресной доставкой Новой Почтой (склад-двери), в том числе и наложенным платежом - от 80 грн
  • Укрпочтой - за пределы Украины.
Сроки доставки Вашего заказа зависят от способа доставки и оплаты!

Покупку можно оплатить наличными при доставке Вашего заказа курьерскими службами. К каждому заказу прилагается товарный чек. Как только Ваш заказ будет оформлен, наш менеджер свяжется с Вами по телефону для подтверждения заказа и отправки Вам счета по факсу или же по e-mail.

Оформленный заказ можно оплатить on-line, без подтверждения оператором.

Согласно Закону Украины о защите прав потребителей и дополнения к нему книги надлежащего качества не подлежат возврату и обмену.

Если полученный товар вас не устраивает по каким-либо причинам, свяжитесь с оператором колл-центра и мы обязательно решим вашу проблему!

Нет в наличии