Книги > Образование > Гуманитарные науки > Activities_10+

Activities_10+

Оставить отзыв
Издательство Пегас
Год выпуска 2018
Срок комплектации до 20 рабочих дней
ISBN 978-966-947-173-4
Язык

Українською мовою 9789669471734 Російською мовою 9789669471741 А які наші діти в 10 років? Це вже досить серйозний вік, якому повинен відповідати такий же серйозний , виходячи із сучасних вимог, рівень інтелектуального розвитку і навичок логічного мислення дитини. Як-не-як, уже 4 5 клас середньої школи! Але вік цей є дуже серйозним ось іще з якої причини. 10 років це та сама межа в дитячому розвитку, за якою буде вкрай важко надолужувати прогалини в навичках логічного, аналітичного, просторового мислення, що утворилися в початкових класах. Буває таке? Авжеж! У реальному житті далеко не скрізь витримується індивідуальний підхід у навчанні. А ще десь полінувалися, десь проґавили, щось пропустили. У результаті, елементарні навички логічного розвитку починають шкандибати . А як без них стати, приміром, успішним айтішником років так у 18 20? Таке шкандибання туди в 11, 12, 13 років брати вже аж ніяк не можна. Отож, 10 років це та остання межа, коли треба об єктивно, що називається, для себе протестувати логічне мислення дитини. А як це зробити? У 10 років вони ну, звісно ж! уже всі серйозні хлопчики й цікаві дівчатка. Але все ще… маленькі діти. З усіма властивими маленьким дітям емоціями та сприйняттям. Тому протестувати рівень інтелектуального розвитку в 10 років треба так, щоб це було не просто об єктивно і практично доступно, але й цікаво. І корисно для подальшого розвитку. Саме такі цілі й завдання розв язує ця нова на книжковому ринку України розвивальна дитяча книга. Вона компактна, зручна в роботі. При цьому насичена оригінальними розвивальними завданнями. Проходячи їх від сторінки до сторінки, ви одразу зрозумієте, на які грані мислення необхідно терміново звернути увагу. А можливо, і, швидше за все, дитина лускатиме їх, мов горіхи , бавлячи час цікаво і з величезною користю для себе.

Наш интернет-магазин доставит Вам книги любым из следующих способов:
  • курьерской доставкой по г. Киеву (в пределах Окружной дороги) - 50 грн
  • Новой Почтой (склад-склад), в том числе и наложенным платежом - от 45 грн
  • Адресной доставкой Новой Почтой (склад-двери), в том числе и наложенным платежом - от 80 грн
  • Укрпочтой - за пределы Украины.
Сроки доставки Вашего заказа зависят от способа доставки и оплаты!

Покупку можно оплатить наличными при доставке Вашего заказа курьерскими службами. К каждому заказу прилагается товарный чек. Как только Ваш заказ будет оформлен, наш менеджер свяжется с Вами по телефону для подтверждения заказа и отправки Вам счета по факсу или же по e-mail.

Оформленный заказ можно оплатить on-line, без подтверждения оператором.

Согласно Закону Украины о защите прав потребителей и дополнения к нему книги надлежащего качества не подлежат возврату и обмену.

Если полученный товар вас не устраивает по каким-либо причинам, свяжитесь с оператором колл-центра и мы обязательно решим вашу проблему!

Нет в наличии