Книги > Образование > Гуманитарные науки > Бачити, щоб бути побаченим: реаліті-шоу, реаліті-роман та революція онлайн. Михед О.

Бачити, щоб бути побаченим: реаліті-шоу, реаліті-роман та революція онлайн. Михед О.

Бачити, щоб бути побаченим: реаліті-шоу, реаліті-роман та революція онлайн. Михед О.

Оставить отзыв
  • ISBN: 978-617-7110-72-8
  • 2016 г.
  • ArtHuss
Издательство ArtHuss
Год выпуска 2016
Срок комплектации до 20 рабочих дней
ISBN 978-617-7110-72-8
Язык Украинский
Захопливий нон-фікшн Олександра Михеда це результат багаторічного дослідження і пошуку відповіді на питання чим є сучасна реальність? Із чого починалося шоу Прихована камера? Чому кожен із нас сам став Великим Братом? Як красуні завойовують чергового Холостяка, а телебачення мільйони глядацьких сердець? Чи багато телемагії у Битві екстрасенсів? Як реаліті-шоу впливають на суспільство, на літературу та мистецтво? І чи вплинуло реальне телебачення на стрім-трансляції з Майдану?Через десятки кейсів, особистих історій та інтервю з тими, хто відчув на собі, що таке реаліті, книжка розповідає історію реального телебачення і реаліті-шоу з 1948 року до 2010-х. Друга частина науково-популярна розвідка про феномен реаліті-роману літературне явище, сформоване під впливом реаліті-шоу. Третя частина інтервю зі стрімерами Майдану, а також пошук відповіді на питання: чим для них був стрім, чи відчували вони себе ведучими передачі для мільйонів глядачів? Яку небезпеку приховує стрім?
Наш интернет-магазин доставит Вам книги любым из следующих способов:
  • курьерской доставкой по г. Киеву (в пределах Окружной дороги) - 55 грн
  • Новой Почтой (склад-склад), в том числе и наложенным платежом - от 45 грн
  • Адресной доставкой Новой Почтой (склад-двери), в том числе и наложенным платежом - от 80 грн
  • Укрпочтой - за пределы Украины.
Сроки доставки Вашего заказа зависят от способа доставки и оплаты!

Покупку можно оплатить наличными при доставке Вашего заказа курьерскими службами. К каждому заказу прилагается товарный чек. Как только Ваш заказ будет оформлен, наш менеджер свяжется с Вами по телефону для подтверждения заказа и отправки Вам счета по факсу или же по e-mail.

Оформленный заказ можно оплатить on-line, без подтверждения оператором.

Согласно Закону Украины о защите прав потребителей и дополнения к нему книги надлежащего качества не подлежат возврату и обмену.

Если полученный товар вас не устраивает по каким-либо причинам, свяжитесь с оператором колл-центра и мы обязательно решим вашу проблему!

Цена: 319 грн.