Книги > Образование > Гуманитарные науки > Данина Каталонії

Данина Каталонії

Данина Каталонії

Оставить отзыв
Издательство Видавництво Жупанського
Год выпуска 2017
Срок комплектации Товар под заказ. До 10 рабочих дней
ISBN 978-966-2355-76-5
Язык
Пропонуємо вашій увазі книгу Джорджа Орвелла Данина Каталонії українською мовою від Видавництва Жупанського! Про книгу: Джордж Орвелл отримав заслужену славу після видання культової антиутопії 1984 та сатиричної повісті Колгосп тварин. В основу цих романів лягла драматична історична дійсність така, якою її побачив Оруелл за кілька років до написання цих книг. Громадянська війна в Іспанії 1936-1939 років викликала сильний резонанс у країн Європи. Сміливі романтики та ідеалісти відгукнулися на заклик про допомогу сусідів, прийнявши сторону республіканського уряду проти тиранії генерала Франко. Серед них був і Джордж Орвелл, який згодом пізнав всю неоднозначність подій тих років... Чому варто купити книгу Данина Каталонії Джорджа Орвелла? Данина Каталонії біографічна проза англійського письменника про дні, проведені по одну зі сторін барикад революційної Іспанії. Це документальна повість, що розкриває важкі будні революції, про лицемірство та страшну силу пропаганди. Книга увійшла до топової десятки кращих нон-фікшн книг ХХ століття за версією видання National Review. Відгуки про книгу Данина Каталонії: Мудра книга, одного разу прочитавши яку, ви ніколи не забудете. Chicago Sunday Tribune Ніхто, крім Джорджа Орвелла... ще не описував жорстокість та самоприниження в Іспанії такими яскравими та жахливими. New York Times Одна з найкращих книг Орвелла і, ймовірно, краща книга, написана про громадянську війну в Іспанії. The New Yorker (*)(@)
Наш интернет-магазин доставит Вам книги любым из следующих способов:
  • Новой Почтой (склад-склад), в том числе и наложенным платежом – от 60 грн.
  • Адресной доставкой Новой Почтой (склад-двери), в том числе и наложенным платежом – от 80 грн
  • Укрпочтой – от 40 грн
Сроки доставки Вашего заказа зависят от способа доставки и оплаты!

Покупку можно оплатить наличными при доставке Вашего заказа курьерскими службами. К каждому заказу прилагается товарный чек. Как только Ваш заказ будет оформлен, наш менеджер свяжется с Вами по телефону для подтверждения заказа и отправки Вам счета по факсу или же по e-mail.

Оформленный заказ можно оплатить on-line, без подтверждения оператором.

Согласно Закону Украины о защите прав потребителей и дополнения к нему книги надлежащего качества не подлежат возврату и обмену.

Если полученный товар вас не устраивает по каким-либо причинам, свяжитесь с оператором колл-центра и мы обязательно решим вашу проблему!

Купить 125 грн.