Книги > Образование > Гуманитарные науки > Дорога в безвість

Дорога в безвість

Дорога в безвість

Оставить отзыв
Издательство Фоліо
Год выпуска 2019
Срок комплектации до 5 рабочих дней
ISBN 978-966-03-8863-5
Язык Украинский
Творчість видатного письменника-мислителя, талановитого історика-романіста Юрія Мушкетика (1929 2019) спрямована на творення рідного народу як української нації. Автор писав на сучасну та історичну тематику, про історичний розвиток держави і роль особистості в ньому. Більшість його романів, повістей, оповідань це художньо майстерні розмисли над людською природою, злетами, катаклізмами людської душі, над вічними духовними цінностями. Письменника тривожить неповнота історичної пам яті в суспільній свідомості, не лише давньої, а й ХХ століття, у якому жорстоко владарював тоталітарний комуністичний режим. Цю трагічну правду письменник реалістично зобразив у повісті Дорога в безвість . До трагічної долі головного героя цієї повісті призвела чужа, погана, злобна влада, правителі якої нелюди . У творах малого жанру , новелах і оповіданнях, також виростає до високого і чистого художнього узагальнення гірка правда ХХ століття і століть минулих ( Солодке життя Оникія Зайця , По хліб та ін.). У видавництві Фоліо вийшли друком книжки Ю. Мушкетика: Яса , На брата брат , Гетьманський скарб , Смерть Сократа , Останній гетьман. Погоня , Гетьман, син гетьмана , Плацдарм. Жорстоке милосердя , а також у серії Авторські зібрання побачило світ видання Іду на ви .
Наш интернет-магазин доставит Вам книги любым из следующих способов:
  • курьерской доставкой по г. Киеву (в пределах Окружной дороги) - 55 грн
  • Новой Почтой (склад-склад), в том числе и наложенным платежом - от 45 грн
  • Адресной доставкой Новой Почтой (склад-двери), в том числе и наложенным платежом - от 80 грн
  • Укрпочтой - за пределы Украины.
Сроки доставки Вашего заказа зависят от способа доставки и оплаты!

Покупку можно оплатить наличными при доставке Вашего заказа курьерскими службами. К каждому заказу прилагается товарный чек. Как только Ваш заказ будет оформлен, наш менеджер свяжется с Вами по телефону для подтверждения заказа и отправки Вам счета по факсу или же по e-mail.

Оформленный заказ можно оплатить on-line, без подтверждения оператором.

Согласно Закону Украины о защите прав потребителей и дополнения к нему книги надлежащего качества не подлежат возврату и обмену.

Если полученный товар вас не устраивает по каким-либо причинам, свяжитесь с оператором колл-центра и мы обязательно решим вашу проблему!

Цена: 166 грн.