Книги > Образование > Гуманитарные науки > Ефективний керівник

Ефективний керівник

Ефективний керівник

Оставить отзыв
Издательство Видавнича група КМ-БУКС
Год выпуска 2019
Срок комплектации до 20 рабочих дней
ISBN 978-966-948-388-1
Язык Украинский
Класичний порадник з персональної ефективності від найвідомішого у світі бізнес-консультанта.`Бути керівником не означає сидіти в кабінеті і роздавати накази. Ви можете очолювати міжнародну компанію чи невеликий підрозділ з трьох людей - ба більше, ви можете взагалі не мати підлеглих та працювати як незалежний спеціаліст чи спеціалістка - бути керівником означає справляти значний вплив на продуктивність організації та досягати правильних для неї результатів`. - Пітер Друкер.Щоб досягти результатів, ефективні керівники і спеціалісти мають навчитися уникати непродуктивності та робити те, на що не звернули уваги інші. Можна мати знання, ідеї та досвід - і змарнувати їх, не маючи належної менеджерської і виконавчої дисципліни, яка перетворила б їх на результат.Мірилом виконавчої посади є можливість `чинити правильно`. Це зазвичай передбачає те, що інші люди не помічають, а також уникають того, що є непродуктивним. Інтелект, уява і знання можуть бути втрачені у виконавчій роботі без набутих навичок, які формують їх у результати.У своїй книзі Пітер Друкер визначає п`ять практик, які необхідно засвоїти, для того, щоб ефективно вести бізнес:Управління часом;Вибір саме того, що сприяє розвитку організації;Розуміння, де і як мобілізувати ресурси для досягнення найкращого ефекту;Встановлення правильних пріоритетів;Поєднання всіх цих практик для прийняття ефективних рішень.
Наш интернет-магазин доставит Вам книги любым из следующих способов:
  • курьерской доставкой по г. Киеву (в пределах Окружной дороги) - 50 грн
  • Новой Почтой (склад-склад), в том числе и наложенным платежом - от 45 грн
  • Адресной доставкой Новой Почтой (склад-двери), в том числе и наложенным платежом - от 80 грн
  • Укрпочтой - за пределы Украины.
Сроки доставки Вашего заказа зависят от способа доставки и оплаты!

Покупку можно оплатить наличными при доставке Вашего заказа курьерскими службами. К каждому заказу прилагается товарный чек. Как только Ваш заказ будет оформлен, наш менеджер свяжется с Вами по телефону для подтверждения заказа и отправки Вам счета по факсу или же по e-mail.

Оформленный заказ можно оплатить on-line, без подтверждения оператором.

Согласно Закону Украины о защите прав потребителей и дополнения к нему книги надлежащего качества не подлежат возврату и обмену.

Если полученный товар вас не устраивает по каким-либо причинам, свяжитесь с оператором колл-центра и мы обязательно решим вашу проблему!

Цена: 149 грн.