Книги > Образование > Гуманитарные науки > ENGLISH. Готовим руку к письму (ПУХЛАЯ)

ENGLISH. Готовим руку к письму (ПУХЛАЯ)

ENGLISH. Готовим руку к письму (ПУХЛАЯ)

Оставить отзыв
Издательство Пегас
Год выпуска 2018
Срок комплектации до 20 рабочих дней
ISBN 9789669139733
Язык

Навчити англійської абетки в ранньому віці мета цього посібника. До того ж ця книжка незвичайна. У неї напрочуд ошатний, подарунковий вигляд. Подивіться: на обкладинці немов грає сонячний зайчик. Радісні золотоволосий хлопчик і дівчинка з чарівними й такими ясними очима граються великими м якими іграшками. Поруч лежать фломастери. Мабуть, не випадково зображені тут і м які, приємні на дотик іграшки, і ці фломастери. Звичайно, не випадково! За м які іграшки для дітей з обкладинки правлять англійські літери. Адже змістом книжки є практичне освоєння англійської абетки дітьми від 3 років. І м які вони теж не випадково. Бо такі ж, як і сама обкладинка цієї книжки. Вона виготовлена із застосуванням тонкого поролону, що надає їй ефекту пухкості, об ємного, багатого вигляду. English. Думай-вчи-пиши-стирай гарний, корисний і завжди доречний подарунок для дітей. Сторінки з цупкого екологічного картону з малюнками, що сяють різними кольорами, дуже практичні для найактивнішого користування дитячими ручками і тактильно приємні. Прописи допоможуть малюкові навчитися писати англійські літери. Великі, яскраві зображення вгорі сторінок; приклади слів із транскрипцією; практичні завдання на кожну літеру сприяють зоровому запам ятовуванню, знайомству з англійськими буквосполученнями і словами. Унікальність книжки в тому, що тренуватися писати кожну літеру англійської абетки можна стільки разів, скільки захочеться дитині. А головне стільки, скільки необхідно для повного закріплення навичок письма, запам ятовування і вимови. Ось для цього якраз і знадобиться спеціальний фломастер чеського виробництва в комплекті з виданням він легко стирається будь-яким зручним підручним способом.

Наш интернет-магазин доставит Вам книги любым из следующих способов:
  • курьерской доставкой по г. Киеву (в пределах Окружной дороги) - 50 грн
  • Новой Почтой (склад-склад), в том числе и наложенным платежом - от 45 грн
  • Адресной доставкой Новой Почтой (склад-двери), в том числе и наложенным платежом - от 80 грн
  • Укрпочтой - за пределы Украины.
Сроки доставки Вашего заказа зависят от способа доставки и оплаты!

Покупку можно оплатить наличными при доставке Вашего заказа курьерскими службами. К каждому заказу прилагается товарный чек. Как только Ваш заказ будет оформлен, наш менеджер свяжется с Вами по телефону для подтверждения заказа и отправки Вам счета по факсу или же по e-mail.

Оформленный заказ можно оплатить on-line, без подтверждения оператором.

Согласно Закону Украины о защите прав потребителей и дополнения к нему книги надлежащего качества не подлежат возврату и обмену.

Если полученный товар вас не устраивает по каким-либо причинам, свяжитесь с оператором колл-центра и мы обязательно решим вашу проблему!

Нет в наличии