Книги > Образование > Гуманитарные науки > Генрі Форд. Моє життя та робота

Генрі Форд. Моє життя та робота

Генрі Форд. Моє життя та робота

Оставить отзыв
Издательство Наш Формат
Год выпуска 2020
Срок комплектации до 20 рабочих дней
ISBN 978-617-7863-08-2
Язык Украинский
Якість - це коли все зроблено правильно, навіть якщо ніхто не перевіряє Про Генрі Форда ще за його життя складали легенди, та й досі певні факти його біографії не є остаточно підтвердженими чи спростованими. Проте, незаперечним залишається те, що сенсом його життя була робота. Понад усе Форд прагнув створити машину, яка працюватиме вічно. На шляху до втілення мрії він завдяки вірі у неможливе здійснив переворот у мисленні власного оточення й майбутніх поколінь, які теж змінили своє ставлення до грошей, успішного бізнесу й роботи. Форд невтомно шукав відповіді на складні питання людської історії, як-от: чому існує бідність, що робить гроші грошима і які можливі трюки в рамках нинішньої фінансової системи, через які різні нації й народи потрапляють під контроль небагатьох людей, чого очікувати від майбутнього. Це не лише мемуари геніального інженера, а й квінтесенція життєвої мудрості із перших уст батька автопромисловості США, філософія великого бізнесу й досвід заснування найбільшої в людській історії індустрії. Генрі Форд мовчав упродовж свого життя, не спілкувався з пресою, усі погляди й одкровення висловив у своїй єдиній книзі. Для власників бізнесу, топ-менеджерів і всіх, кому цікаве життя видатних особистостей.
Наш интернет-магазин доставит Вам книги любым из следующих способов:
  • курьерской доставкой по г. Киеву (в пределах Окружной дороги) - 55 грн
  • Новой Почтой (склад-склад), в том числе и наложенным платежом - от 45 грн
  • Адресной доставкой Новой Почтой (склад-двери), в том числе и наложенным платежом - от 80 грн
  • Укрпочтой - за пределы Украины.
Сроки доставки Вашего заказа зависят от способа доставки и оплаты!

Покупку можно оплатить наличными при доставке Вашего заказа курьерскими службами. К каждому заказу прилагается товарный чек. Как только Ваш заказ будет оформлен, наш менеджер свяжется с Вами по телефону для подтверждения заказа и отправки Вам счета по факсу или же по e-mail.

Оформленный заказ можно оплатить on-line, без подтверждения оператором.

Согласно Закону Украины о защите прав потребителей и дополнения к нему книги надлежащего качества не подлежат возврату и обмену.

Если полученный товар вас не устраивает по каким-либо причинам, свяжитесь с оператором колл-центра и мы обязательно решим вашу проблему!

Цена: 108 грн.