Книги > Образование > Гуманитарные науки > Гріхи батьків | Джеффрі Арчер

Гріхи батьків | Джеффрі Арчер

Гріхи батьків | Джеффрі Арчер

Оставить отзыв
Издательство Фоліо
Год выпуска 2020
Срок комплектации до 20 рабочих дней
ISBN 9789660391093
Язык Украинский
Джеффрі Арчер (нар. 1940 р.) постать досить неоднозначна. Англійський політик з оксфордською освітою, який кілька разів полишав політичну арену через скандали, благодійник, лорд, котрий потрапив до вязниці за лжесвідоцтво та перешкоду в здійсненні правосуддя, людина, яка почала писати книжки, щоб хоч якось виправити своє матеріальне становище. Уже перший його роман став у США бестселером і дав авторові змогу розплатитися з боргами. Й Арчер так захопився письменництвом, що створив понад 20 книжок. У видавництві Фоліо 2019 року вийшли друком романи письменника Каїн і Авель та Лише час підкаже. Гріхи батьків (2012) друга книга серії Хроніки Кліфтонів, події якої охоплюють період 19391945 років і розгортаються на двох континентах в Європі та Америці. Гаррі Кліфтон, намагаючись втекти від свого минулого й змінивши імя, волею долі опиняється в Америці. Проте чужа країна зустрічає його не гостинністю, а вязницею. Та навіть там Гаррі не тільки зміг вижити, а й написав книжку, яка незабаром стала бестселером... Що сталося далі, читайте в романі Надійно прихована таємниця.
Наш интернет-магазин доставит Вам книги любым из следующих способов:
  • курьерской доставкой по г. Киеву (в пределах Окружной дороги) - 50 грн
  • Новой Почтой (склад-склад), в том числе и наложенным платежом - от 45 грн
  • Адресной доставкой Новой Почтой (склад-двери), в том числе и наложенным платежом - от 80 грн
  • Укрпочтой - за пределы Украины.
Сроки доставки Вашего заказа зависят от способа доставки и оплаты!

Покупку можно оплатить наличными при доставке Вашего заказа курьерскими службами. К каждому заказу прилагается товарный чек. Как только Ваш заказ будет оформлен, наш менеджер свяжется с Вами по телефону для подтверждения заказа и отправки Вам счета по факсу или же по e-mail.

Оформленный заказ можно оплатить on-line, без подтверждения оператором.

Согласно Закону Украины о защите прав потребителей и дополнения к нему книги надлежащего качества не подлежат возврату и обмену.

Если полученный товар вас не устраивает по каким-либо причинам, свяжитесь с оператором колл-центра и мы обязательно решим вашу проблему!

Цена: 221 грн.