Книги > Образование > Гуманитарные науки > Іду на ви

Іду на ви

Іду на ви

Оставить отзыв
Издательство Фоліо
Год выпуска 2019
Срок комплектации до 5 рабочих дней
ISBN 978-966-03-8810-9
Язык Украинский
Юрій Мушкетик (1929 2019) майстер сучасної української прози. Його творчість відображає історичний розвиток держави і роль особистості в ньому, автор надзвичайно чутливий і до ритмів сучасного життя. У повісті давно минулих літ Іду на ви Юрій Мушкетик відтворив життя кочівних племен, атмосферу чільного града Київської Русі Києва. В центрі оповіді юний русич Бус, який потрапив у полон до племені половчан і після різних пригод та випробувань повертається до свого роду і народу до русів, полян, тобто слов ян. Статті, оповідання, повісті, романи, новели на історичну тематику Ю. Мушкетик вибудовує на реальних подіях і постатях, але їх можна жанрово уточнити, як новела-версія, оповідання-гіпотеза, повість-диспут, роман-дослідження Трагедійність його творів, що просякнуті гіркою правдою ХХ століття і століть минулих ( Суд , Солодке життя Оникія , Козаки , Українці донині, нині, прісно і вовіки віків ), якась озонна, катарсисна, вона очищує душу, наче знімає з неї тягар безневинної вини, в ній лунає чистий голос правди. У видавництві Фоліо вийшли друком книжки Ю. Мушкетика: Яса , На брата брат , Гетьманський скарб , Смерть Сократа , Останній гетьман. Погоня , Гетьман, син гетьмана , Плацдарм. Жорстоке милосердя .
Наш интернет-магазин доставит Вам книги любым из следующих способов:
  • курьерской доставкой по г. Киеву (в пределах Окружной дороги) - 55 грн
  • Новой Почтой (склад-склад), в том числе и наложенным платежом - от 45 грн
  • Адресной доставкой Новой Почтой (склад-двери), в том числе и наложенным платежом - от 80 грн
  • Укрпочтой - за пределы Украины.
Сроки доставки Вашего заказа зависят от способа доставки и оплаты!

Покупку можно оплатить наличными при доставке Вашего заказа курьерскими службами. К каждому заказу прилагается товарный чек. Как только Ваш заказ будет оформлен, наш менеджер свяжется с Вами по телефону для подтверждения заказа и отправки Вам счета по факсу или же по e-mail.

Оформленный заказ можно оплатить on-line, без подтверждения оператором.

Согласно Закону Украины о защите прав потребителей и дополнения к нему книги надлежащего качества не подлежат возврату и обмену.

Если полученный товар вас не устраивает по каким-либо причинам, свяжитесь с оператором колл-центра и мы обязательно решим вашу проблему!

Цена: 189 грн.