Книги > Образование > Гуманитарные науки > Olena Chekan. Hymns to Ukrainian Art

Olena Chekan. Hymns to Ukrainian Art

Olena Chekan. Hymns to Ukrainian Art

Оставить отзыв
Издательство Букмастер
Год выпуска 2012
Срок комплектации На складе
ISBN 978-985-549-323-6
Язык Русский

Обкладинка: м`яка Термін комплектації: до 10 робочих днів Рожеві лотоси на зеленому листі, пагоди в серпанку, снігові вершини та струмливі водоспади, лагідне море і шум цикад… Перед вами – художня розповідь про мандри загадковою, давньою і вічно молодою країною. Читачам відкривається все різноманіття Китаю: багата духовна культура, колоритні традиції та обряди, національний характер і особливості сучасного життя, рибні місця та екзотичні ласощі, неповторні природні й архітектурні пам`ятки. З легким гумором, невгамовною цікавістю і незмінною доброзичливістю авторка розгортає перед нами полотно своєї подорожі. Разом з нею ви пізнаєте контрасти столичного Пекіну і незайману своєрідність провінцій, видряпаєтесь на найдовшу в світі й беззахисну перед туристами Китайську стіну, зустрінете світанок на священній горі Хуашань, власноруч зберете й висушите запашний чай, полюбите традиційний живопис ґохуа, побуваєте на автентичному китайському весіллі, не раз відіб`єтесь від невинних спроб ошукати довірливих лаоваїв, побачите теракотове військо в Сіані, ґламурний Шанхай, підвісний монастир Сюанькунси, Печеру тисячі Будд у Датуні та ще мільйон цікавинок. Якщо ви надумали з головою зануритися в китайські враження, цей неформальний путівник стане вам у пригоді. А ще, цілком можливо, допоможе одного чудового ранку почути знайоме: Пеньйо, ніхао! (Друже, привіт!) у якомусь райському куточку Піднебесної.

Наш интернет-магазин доставит Вам книги любым из следующих способов:
  • курьерской доставкой по г. Киеву (в пределах Окружной дороги) - 55 грн
  • Новой Почтой (склад-склад), в том числе и наложенным платежом - от 45 грн
  • Адресной доставкой Новой Почтой (склад-двери), в том числе и наложенным платежом - от 80 грн
  • Укрпочтой - за пределы Украины.
Сроки доставки Вашего заказа зависят от способа доставки и оплаты!

Покупку можно оплатить наличными при доставке Вашего заказа курьерскими службами. К каждому заказу прилагается товарный чек. Как только Ваш заказ будет оформлен, наш менеджер свяжется с Вами по телефону для подтверждения заказа и отправки Вам счета по факсу или же по e-mail.

Оформленный заказ можно оплатить on-line, без подтверждения оператором.

Согласно Закону Украины о защите прав потребителей и дополнения к нему книги надлежащего качества не подлежат возврату и обмену.

Если полученный товар вас не устраивает по каким-либо причинам, свяжитесь с оператором колл-центра и мы обязательно решим вашу проблему!

Нет в наличии