Книги > Образование > Гуманитарные науки > Приборкати страх. Досвід морського котика

Приборкати страх. Досвід морського котика

Приборкати страх. Досвід морського котика

Оставить отзыв
Издательство Yakaboo Publishing
Год выпуска 2021
Срок комплектации Товар под заказ. До 10 рабочих дней
ISBN 978-617-7544-38-7
Язык
Посібник, з допомогою якого ви зможете перетворити свої страхи на друзів, від автора бестселерів New York Time та колишнього морського котика Брендона Вебба. Виконуючи небезпечні для життя місії в гарячих точках планети, скажімо, захоплюючи ворожі кораблі чи визволяючи заручників, він навчився опановувати цілком природну паніку перед лицем загрози. Вебб розробив та викладав програму підготовки снайперів-спецпризначенців, де особливу увагу приділяв пяти етапам приборкання страху вони є в цій книжці. Здобуті навички він використовує і залишивши військову службу, створивши та очоливши багатомільйонний медійний бізнес. Цивільне життя, авжеж, не таке небезпечне, як місія в пустелі Афганістану, однак відчуття страху й тут часто неабияк дається взнаки. Спираючись на власний унікальний досвід та історії іменитих друзів і учасників його подкасту Сила думки (The Power of Thought), автор у своїй новій книжці навчає перетворювати страх на союзника. Ви можете бути вязнем свого страху, каже Вебб, або ж він може стати катапультою, яка запустить вас до омріяного. Головне тут не боротися зі страхом, а щонайперше зрозуміти його.П
Наш интернет-магазин доставит Вам книги любым из следующих способов:
  • курьерской доставкой по г. Киеву (в пределах Окружной дороги) - 50 грн
  • Новой Почтой (склад-склад), в том числе и наложенным платежом - от 45 грн
  • Адресной доставкой Новой Почтой (склад-двери), в том числе и наложенным платежом - от 80 грн
  • Укрпочтой - за пределы Украины.
Сроки доставки Вашего заказа зависят от способа доставки и оплаты!

Покупку можно оплатить наличными при доставке Вашего заказа курьерскими службами. К каждому заказу прилагается товарный чек. Как только Ваш заказ будет оформлен, наш менеджер свяжется с Вами по телефону для подтверждения заказа и отправки Вам счета по факсу или же по e-mail.

Оформленный заказ можно оплатить on-line, без подтверждения оператором.

Согласно Закону Украины о защите прав потребителей и дополнения к нему книги надлежащего качества не подлежат возврату и обмену.

Если полученный товар вас не устраивает по каким-либо причинам, свяжитесь с оператором колл-центра и мы обязательно решим вашу проблему!

Купить 259 грн.