Книги > Образование > Гуманитарные науки > ВИБРАНІ ЕСЕ

ВИБРАНІ ЕСЕ

ВИБРАНІ ЕСЕ

Оставить отзыв
Издательство Книги ХХІ
Год выпуска 2017
Срок комплектации На складе
ISBN 978-617-614-167-9
Язык Украинский

Пропонована збірка перше в Україні книжкове видання творів Єжи Стемповського (1893 1969), знакової постаті в польській культурі, одного з найвидатніших польських есеїстів ХХ сторіччя, який народився на Україні, на Поділлі, з дитинства був пов язаний з українською культурою. Багаторічна дружба пов язувала його, зокрема, з Євгеном Маланюком, він навіть був хрещеним батьком сина Євгена Маланюка Богдана.
В основу пропонованого видання лягла одна з кращих збірок Єжи Стемповського Есе для Кассандри , до якої додано відоме есе Бібліотека контрабандистів зі збірки Від Бердичева до Рима . Характерною рисою цієї есеїстики є постійна присутність історичних аналогій і широкого культурного контексту, завдяки яким коментовані події, соціологічні явища чи людські долі отримують несподіване висвітлення, постають із зовсім неочікуваного боку.
Висловлюємо надію, що чудова проза Стемповського стане не тільки цікавою інтелектуальною пригодою, але й важливим елементом діалогу між польською і українською культурами.

ISBN:978-617-614-167-9

Наш интернет-магазин доставит Вам книги любым из следующих способов:
  • курьерской доставкой по г. Киеву (в пределах Окружной дороги) - 55 грн
  • Новой Почтой (склад-склад), в том числе и наложенным платежом - от 45 грн
  • Адресной доставкой Новой Почтой (склад-двери), в том числе и наложенным платежом - от 80 грн
  • Укрпочтой - за пределы Украины.
Сроки доставки Вашего заказа зависят от способа доставки и оплаты!

Покупку можно оплатить наличными при доставке Вашего заказа курьерскими службами. К каждому заказу прилагается товарный чек. Как только Ваш заказ будет оформлен, наш менеджер свяжется с Вами по телефону для подтверждения заказа и отправки Вам счета по факсу или же по e-mail.

Оформленный заказ можно оплатить on-line, без подтверждения оператором.

Согласно Закону Украины о защите прав потребителей и дополнения к нему книги надлежащего качества не подлежат возврату и обмену.

Если полученный товар вас не устраивает по каким-либо причинам, свяжитесь с оператором колл-центра и мы обязательно решим вашу проблему!

Нет в наличии