Книги > Образование > Гуманитарные науки > Внутрішня інженерія

Внутрішня інженерія

Внутрішня інженерія

Оставить отзыв
Издательство Форс Украина ООО
Год выпуска 2019
Срок комплектации до 20 рабочих дней
ISBN 978-617-7764-63-1
Язык Украинский
У цій революційній книзі Садхґуру розповідає історію свого пробудження: від хлопчика, який мав надзвичайну близькість з природою, до молодого шибайголови, який перетнув Індійський континент на мотоциклі. Мудрість цієї доступної, глибокої і захопливої книжки пропонує читачам випробувані часом новітні і живі методики йоги. Внутрішня інженерія презентує революційний шлях роздумів про наше існування, діяльність іпризначення, книжка дає людині можливість досягти справжньої радості життя. ПРО КНИГУ Хочете в зрілих літах сказати, що ваше життя минуло не даремно? Допомогти в цьому може йога легка і доступна техніка для досягнення гармонії та пізнання себе. Ця книга це древня мудрість, написана сучасною мовою та зрозумілими словами. Її ціль зробити радість вашим постійним супутником. Однак це не лише практична філософська праця, адже Садхґурурозповів про свої подорожі Індією, про своє навчання і про перші кроки в бізнесі. ДЛЯ КОГО БУДЕ КОРИСНОЮ КНИГА? Для тих, хто хоче прожити не сіре, а яскраве та усвідомлене життя. Для тих, хто хоче наповнити кожен день радістю. Для тих, хто вже практикує йогу, або лише планує розпочати. ПРО АВТОРА Садхґуру йог, коуч, гуру, містик. В 1992 році заснував фонд Іша і благодійну організацію, в якій на даний момент понад 7 мільйонів волонтерів у 250 містах. Фонд має статус консультанта в Економічній та Соціальній Раді ООН. Аналоги Внутренняя инженерия російською мовою ISBN: 978-617-7764-63-1
Наш интернет-магазин доставит Вам книги любым из следующих способов:
  • курьерской доставкой по г. Киеву (в пределах Окружной дороги) - 50 грн
  • Новой Почтой (склад-склад), в том числе и наложенным платежом - от 45 грн
  • Адресной доставкой Новой Почтой (склад-двери), в том числе и наложенным платежом - от 80 грн
  • Укрпочтой - за пределы Украины.
Сроки доставки Вашего заказа зависят от способа доставки и оплаты!

Покупку можно оплатить наличными при доставке Вашего заказа курьерскими службами. К каждому заказу прилагается товарный чек. Как только Ваш заказ будет оформлен, наш менеджер свяжется с Вами по телефону для подтверждения заказа и отправки Вам счета по факсу или же по e-mail.

Оформленный заказ можно оплатить on-line, без подтверждения оператором.

Согласно Закону Украины о защите прав потребителей и дополнения к нему книги надлежащего качества не подлежат возврату и обмену.

Если полученный товар вас не устраивает по каким-либо причинам, свяжитесь с оператором колл-центра и мы обязательно решим вашу проблему!

Цена: 179 грн.