Книги > Образование > История > Адреналін. Те, що я не розповів

Адреналін. Те, що я не розповів

Адреналін. Те, що я не розповів

Оставить отзыв
Издательство Фоліо
Год выпуска 2022
Срок комплектации Товар под заказ. До 15 рабочих дней
ISBN 978-617-551-132-9
Язык
Златан Ібрагімович, Ібра, шведський футболіст боснійського походження, нападник італійського Мілана та національної збірної Швеції. Ця інформація для тих, хто вперше чує це прізвище. Але навіть серед тих, хто не цікавиться футболом, таких, мабуть, зараз нема. Бо Ібра це не тільки футбол, це явище. Найкращий бомбардир в історії збірної Швеції, третій гравець світу за кількістю нагород, учасник чотирьох чемпіонатів Європи і двох чемпіонатів світу... Батько двох синів, давно одружений з жінкою, яку кохає і поважає... І заразом поганий хлопчик, яким він сам себе вважає. Зі своїм складним характером, з не завжди добрими стосунками з футболістами і з рефері, з рішеннями, які він приймає, незважаючи на поради, здавалося б, більш обізнаних людей... У цій книжці Златан Ібрагімович постає таким, який він є насправді, без маски, без прикрас, без усіх принад, які дозволяють побачити свого героя на пєдесталі. Він розповідає про себе щиро, не намагаючись виглядати кращим і ні про що не шкодуючи... (*)(@)
Наш интернет-магазин доставит Вам книги любым из следующих способов:
  • Новой Почтой (склад-склад), в том числе и наложенным платежом – от 60 грн.
  • Адресной доставкой Новой Почтой (склад-двери), в том числе и наложенным платежом – от 80 грн
  • Укрпочтой – от 40 грн
Сроки доставки Вашего заказа зависят от способа доставки и оплаты!

Покупку можно оплатить наличными при доставке Вашего заказа курьерскими службами. К каждому заказу прилагается товарный чек. Как только Ваш заказ будет оформлен, наш менеджер свяжется с Вами по телефону для подтверждения заказа и отправки Вам счета по факсу или же по e-mail.

Оформленный заказ можно оплатить on-line, без подтверждения оператором.

Согласно Закону Украины о защите прав потребителей и дополнения к нему книги надлежащего качества не подлежат возврату и обмену.

Если полученный товар вас не устраивает по каким-либо причинам, свяжитесь с оператором колл-центра и мы обязательно решим вашу проблему!

Купить 319 грн.