Книги > Образование > Учебная литература > Сила (изд. 2020 г. )

Сила (изд. 2020 г. )

Сила (изд. 2020 г. )

Оставить отзыв
Издательство книголав
Год выпуска 2020
Срок комплектации Товар под заказ. До 6 рабочих дней
ISBN 978-617-7820-45-0
Язык
Антиутопія британськоі&776; письменниці Наомі Альдерман Сила це дотепна і твереза до жорстокості історія про те, як саме зміниться світ, якщо ґендерний баланс сил просто перевернеться з ніг на голову, про сутність влади і те, що вона робить з людьми. У романі легко впізнати персонажів із сучасного світу: студент з Нігеріі&776;, сирота з американськоі&776; провінціі&776;, мерка з політичними амбіціями, донька голови банди з Лондона. Проте дещо враз кардинально змінює і&776;хні життя, а скоро переверне і весь світ. У дівчат-підлітків зявляється надприродна сила: лише порухом пальця вони здатні викликати у інших біль і навіть вбити. Раптом чоловіки світу розуміють, що втрачають контроль. Настав День дівчат, але чим він скінчиться? Роман став бестселером у Британії и&774; отримав Жіночу літературну премію Беи&774;ліз, а також також був четвертим в списку 10 кращих книг 2017 року за версією The New York Times. На його створення вплинули відносини авторки з канадською письменницею Марґарет Етвуд авторки культового роману Розповідь служниці, антитезою до якого і стала Сила. (*)(@)
Наш интернет-магазин доставит Вам книги любым из следующих способов:
  • Новой Почтой (склад-склад), в том числе и наложенным платежом – от 60 грн.
  • Адресной доставкой Новой Почтой (склад-двери), в том числе и наложенным платежом – от 80 грн
  • Укрпочтой – от 40 грн
Сроки доставки Вашего заказа зависят от способа доставки и оплаты!

Покупку можно оплатить наличными при доставке Вашего заказа курьерскими службами. К каждому заказу прилагается товарный чек. Как только Ваш заказ будет оформлен, наш менеджер свяжется с Вами по телефону для подтверждения заказа и отправки Вам счета по факсу или же по e-mail.

Оформленный заказ можно оплатить on-line, без подтверждения оператором.

Согласно Закону Украины о защите прав потребителей и дополнения к нему книги надлежащего качества не подлежат возврату и обмену.

Если полученный товар вас не устраивает по каким-либо причинам, свяжитесь с оператором колл-центра и мы обязательно решим вашу проблему!

Купить 312 грн.