Книги > Образование > Гуманитарные науки > Мить піднесення

Мить піднесення

Мить піднесення

Оставить отзыв
Издательство Форс Украина ООО
Год выпуска 2019
Срок комплектации Товар под заказ. До 10 рабочих дней
ISBN 978-617-7561-83-4
Язык
Мить піднесення це терміновий заклик до сміливості йрішучості. Дебют Мелінди Ґейтс вчасний інеобхідний заклик до дії зрозширення прав іможливостей жінок. Упродовж останніх двадцяти років Мелінда Ґейтс виконувала важливу місію скрізь відшукувала людей із невідкладними потребами. На цьому шляху для неї стало очевидним одне: якщо хочеш піднесення суспільства, потрібно припинити принижувати жінок. ТЕМАТИКА Рівність, права жінок, взаємостосунки, рівноправя. ПРО КНИЖКУ У 21 столітті сотні жінок не можуть самі вирішувати, коли їм ставати матерями і скільки дітей народжувати. Безліч жінок досі не мають права обрати собі чоловіка (за них це роблять батьки). А як щодо права на освіту? Або права заробляти власні гроші і витрачати їх? Чи права їздити за кермом автомобіля? В одних країнах жінки позбавлені цих та інших прав через закони, в інших через культурний простір, релігію, традиції чи упередження. Мелінда Ґейтс виступає за рівні права чоловіків та жінок. Вона вважає, що для того, аби світ змінився, жінки мають піднестися. Кожна жінка має реалізувати свій потенціал. Ця книжка це заклик Мелінди обєднатися, це відверті розмови із жінками з різних країн, це статистичні дані щодо жіночих прав, це натхненна розповідь впливової жінки. Жінки, це ваша мить піднесення! ПРО АВТОРКУ Мелінда Ґейтс американська бізнесвумен, співзасновниця благодійного фонду, дружина бізнесмена Білла Ґейт. В 1990-1996 роках виконувала обовязки інформаційного менеджера у Microsoft. Зайняла 12 місце у рейтингу 100 найвпливовіших жінок від журналуForbes у 2006 році. ISBN: 978-617-7561-83-4
Наш интернет-магазин доставит Вам книги любым из следующих способов:
  • курьерской доставкой по г. Киеву (в пределах Окружной дороги) - 50 грн
  • Новой Почтой (склад-склад), в том числе и наложенным платежом - от 45 грн
  • Адресной доставкой Новой Почтой (склад-двери), в том числе и наложенным платежом - от 80 грн
  • Укрпочтой - за пределы Украины.
Сроки доставки Вашего заказа зависят от способа доставки и оплаты!

Покупку можно оплатить наличными при доставке Вашего заказа курьерскими службами. К каждому заказу прилагается товарный чек. Как только Ваш заказ будет оформлен, наш менеджер свяжется с Вами по телефону для подтверждения заказа и отправки Вам счета по факсу или же по e-mail.

Оформленный заказ можно оплатить on-line, без подтверждения оператором.

Согласно Закону Украины о защите прав потребителей и дополнения к нему книги надлежащего качества не подлежат возврату и обмену.

Если полученный товар вас не устраивает по каким-либо причинам, свяжитесь с оператором колл-центра и мы обязательно решим вашу проблему!

Купить 202 грн.