Книги > Публицистика > Сара (Життя Сари Джессіки Паркер)

Сара (Життя Сари Джессіки Паркер)

Сара (Життя Сари Джессіки Паркер)

Оставить отзыв
Издательство ЭКСМО-ПРЕСС
Год выпуска 2019
Срок комплектации до 20 рабочих дней
ISBN 978-617-7561-84-1
Язык
Біографія Сари Джессіки Паркер, представлена у формі книжки з ілюстраціями. Головна роль Керрі Бредшоу в телесеріалі Секс у великому місті принесла Сарі Джессіці Паркер світову славу і долю, яку важко уявити. Після закінчення зйомок серіалу Сара Джессіка Паркер продовжувала свою карєру актриси, водночас втілюючи кілька своїх проектів з гуманітарних питань, культури та бізнесу. Перша ілюстрована біографія Сари Джессіки Паркер! ПРО КНИГУ Книга, яка можна розглядати годинами. Акторка Сара Джессіка Паркер покинулася знаменитою після того, як знялася у головній ролі телесеріалу Секс і місто. Але що було до цього? Життя Сари не було безтурботним і легким. Шлях до успіху був тернистим. У книжці прочитаєте про дитинство Сари, про те, як її виховувала мама, чому від них пішов батько. Також там є історії про особисте життя Сари, інформацію про її бренд взуття і власну марку парфумів. А ще Сара популяризує читання і видала 4 книги. ДЛЯ КОГО Для всіх поціновувачів творчості Сари Джессіки Паркер, а також для тих, хто цікавиться біографіями відомих особистостей. ISBN: 978-617-7561-84-1
Наш интернет-магазин доставит Вам книги любым из следующих способов:
  • курьерской доставкой по г. Киеву (в пределах Окружной дороги) - 50 грн
  • Новой Почтой (склад-склад), в том числе и наложенным платежом - от 45 грн
  • Адресной доставкой Новой Почтой (склад-двери), в том числе и наложенным платежом - от 80 грн
  • Укрпочтой - за пределы Украины.
Сроки доставки Вашего заказа зависят от способа доставки и оплаты!

Покупку можно оплатить наличными при доставке Вашего заказа курьерскими службами. К каждому заказу прилагается товарный чек. Как только Ваш заказ будет оформлен, наш менеджер свяжется с Вами по телефону для подтверждения заказа и отправки Вам счета по факсу или же по e-mail.

Оформленный заказ можно оплатить on-line, без подтверждения оператором.

Согласно Закону Украины о защите прав потребителей и дополнения к нему книги надлежащего качества не подлежат возврату и обмену.

Если полученный товар вас не устраивает по каким-либо причинам, свяжитесь с оператором колл-центра и мы обязательно решим вашу проблему!

Купить 202 грн.