Книги > Разное > Біологія

Біологія

Біологія

Оставить отзыв
Издательство Рiдна мова
Год выпуска 2020
Срок комплектации до 20 рабочих дней
ISBN 978-966-917-548-9
Язык
Ви ціпенієте, коли вчитель просить розрізати жабу? Ви досі думаєте, що ДНК розшифровується як Дуже НеКомпетентний? Гадаєте цикл Кребса це ще один сучасний транспортний засіб, щоб гасати містом? Якщо ви відповіли ствердно хоча б на одне з цих запитань, вам не обійтися без Біології з серії Наука в коміксах.Цей пізнавальний і веселий посібник створили популяризатор науки Ларрі Ґонік і біолог Дейв Весснер випускник Гарвардського університету, професор біології та завідувач кафедри Здоровя і людські цінності при Девідсонському коледжі, який читає курси Вступ до біології, Мікробіологія і ВІЛ/СНІД. Читаючи цю захопливу книжку, ви дізнаєтеся про внутрішню кухню клітин і магію експресії генів, про статеве й нестатеве розмноження, про еволюцію й екосистемиБайдуже, чи ви вперше заглядаєте в чашку Петрі, чи намагаєтеся освіжити знання після десятиліть їхньої деградації або ж просто цікавитеся тим, що таке біологічне життя у цій книжці знайдете відповіді на всі запитання.
Наш интернет-магазин доставит Вам книги любым из следующих способов:
  • курьерской доставкой по г. Киеву (в пределах Окружной дороги) - 50 грн
  • Новой Почтой (склад-склад), в том числе и наложенным платежом - от 45 грн
  • Адресной доставкой Новой Почтой (склад-двери), в том числе и наложенным платежом - от 80 грн
  • Укрпочтой - за пределы Украины.
Сроки доставки Вашего заказа зависят от способа доставки и оплаты!

Покупку можно оплатить наличными при доставке Вашего заказа курьерскими службами. К каждому заказу прилагается товарный чек. Как только Ваш заказ будет оформлен, наш менеджер свяжется с Вами по телефону для подтверждения заказа и отправки Вам счета по факсу или же по e-mail.

Оформленный заказ можно оплатить on-line, без подтверждения оператором.

Согласно Закону Украины о защите прав потребителей и дополнения к нему книги надлежащего качества не подлежат возврату и обмену.

Если полученный товар вас не устраивает по каким-либо причинам, свяжитесь с оператором колл-центра и мы обязательно решим вашу проблему!

Купить 278 грн.