Книги > Разное > Чистий код

Чистий код

Чистий код

Оставить отзыв
Издательство Фабула
Год выпуска 2019
Срок комплектации до 20 рабочих дней
ISBN 978-617-095-285-1
Язык
Навіть поганий програмний код може працювати. Однак якщо він не є чистим , це заважатиме розвитку проєкту, відтягуючи значні ресурси на його підтримку та приборкання. Книжка Р. Мартіна присвячена саме гарному програмуванню і насичена реальними прикладами коду. Із нею ви навчитеся відрізняти хороший код від поганого, дізнаєтеся, як писати гарний код і як перетворити поганий код на по-справжньому чистий. Автор наводить принципи, патерни і прийоми написання чистого коду, практичні сценарії зростаючої складності, перелік евристичних правил і запахів коду. Загалом це першокласна база знань і прикладів, що описують хід нашої думки в процесі читання, написання та чищення коду. З цієї книжки ви дізнаєтеся: як визначити різницю між гарним і поганим кодом, як написати гарний код і як перетворити поганий код на гарний код, як створити гарні імена, гарні функції, гарні обєкти та гарні класи, як відформатувати код для максимальної читабельності, як реалізувати повне поводження з помилками без затемнення логіки коду, як розділити тест та практикувати тестову розробку. Ця книжка є обовязковою для будь-якого розробника, інженера програмного забезпечення, керівника проекту, керівника команди або системного аналітика, зацікавленого у створенні кращого коду. Про автора: Роберт Мартін, також відомий як дядечко Боб, знакова постать у світі розробки ПЗ, блискучий професіонал, міжнародний консультант, один із тих, хто створив у 2001 році всесвітньо відомий Agile-маніфест. Чистий код мабуть, найвідоміша й найпопулярніша книжка цього автора.
Наш интернет-магазин доставит Вам книги любым из следующих способов:
  • курьерской доставкой по г. Киеву (в пределах Окружной дороги) - 50 грн
  • Новой Почтой (склад-склад), в том числе и наложенным платежом - от 45 грн
  • Адресной доставкой Новой Почтой (склад-двери), в том числе и наложенным платежом - от 80 грн
  • Укрпочтой - за пределы Украины.
Сроки доставки Вашего заказа зависят от способа доставки и оплаты!

Покупку можно оплатить наличными при доставке Вашего заказа курьерскими службами. К каждому заказу прилагается товарный чек. Как только Ваш заказ будет оформлен, наш менеджер свяжется с Вами по телефону для подтверждения заказа и отправки Вам счета по факсу или же по e-mail.

Оформленный заказ можно оплатить on-line, без подтверждения оператором.

Согласно Закону Украины о защите прав потребителей и дополнения к нему книги надлежащего качества не подлежат возврату и обмену.

Если полученный товар вас не устраивает по каким-либо причинам, свяжитесь с оператором колл-центра и мы обязательно решим вашу проблему!

Купить 430 грн.