Книги > Разное > Gakken. Розумні ігри. Побудова навичок. 24 роки + наліпки і багаторазові сторінки для малювання

Gakken. Розумні ігри. Побудова навичок. 24 роки + наліпки і багаторазові сторінки для малювання

Gakken. Розумні ігри. Побудова навичок. 24 роки + наліпки і багаторазові сторінки для малювання

Оставить отзыв
Издательство Монолит
Год выпуска 2021
Срок комплектации Товар под заказ. До 10 рабочих дней
ISBN 978-617-7966-55-4
Язык
У вправах книжки Gakken. Розумні ігри. Побудова навичок. 24 роки дитині пропонується: наводити прямі, хвилясті і вигнуті лінії, зигзаги, дуги; окреслювати контури; проходити лабіринти; шукати логічні пари; малювати від точки до точки тощо. А отже, ваш малюк неодмінно навчиться: логічно мислити; розфарбовувати; співвідносити слово із зображенням; запамятає назви тварин, овочів, фруктів і багато чого іншого, розширюючи свій словниковий запас; познайомиться з цифрами від одного до пяти. До уваги батьків! Коли дитина виконає вправу, можна поговорити з нею про те, що зображено на сторінці. Маля може показати й назвати тварин, обєкти та кольори. Поміркуйте разом, які предмети на ілюстрації більші, а які менші. Або порахуйте зображені обєкти. Кожне завдання ретельно розроблене таким чином, щоб розвивати конкретні навички. Проте малюку також дуже корисно буде поговорити з вами про картинки, які він бачить. На цьому етапі надзвичайно важливо плекати любов до навчання, тому сторінки цієї книжки не обовязково проходити у якійсь визначеній послідовності. Якщо маля виявляє інтерес до певної вправи, займайтеся, доки стане цікавості. Якщо ні зробіть перерву чи перегорніть на іншу, цікавішу сторінку. Вправи у книжці розраховані на виконання за допомогою та під наглядом батьків. У кожної дитини свої темпи розвитку, і, виконуючи завдання разом, як одна команда, ви робите важливий крок до навчання з насолодою. 80+ яскравих наліпок використовуються в завданнях в ролі винагороди за виконану працю! А ще малюк може помалювати на спеціальному багаторазовому полі наприкінці книжки! Нумо розважатися і навчатися! Як працювати з книжкою: Прочитайте примітку Батькам і поясніть завдання дитині. Спеціальні позначки показують, які інструменти знадобляться для виконання вправи. Дозвольте дитині обрати заохочувальну наліпку та наклеїти її на завершену сторінку. Дослідження показують, що заохочення здатні підвищувати самооцінку. Похваліть дитину за чудову роботу! Візьміть упевнений старт із Gakken! Десятки мільйонів японських дітей виросли з любовю до навчання завдяки робочим зошитам Розумні ігри від Gakken. У перевіреної системи Розумні ігри, розробленої освітянами й експертами з дитячого розвитку, один провідний принцип: навчатися має бути весело. Дослідження показують, що навчання у веселій, захопливій формі допомагає зосереджувати увагу, закріплювати у памяті поняття і поліпшувати розуміння. Діти постійно вбирають у себе інформацію з навколишнього світу і схильні утримувати ту її частину, яка стимулює та вражає їх./
Наш интернет-магазин доставит Вам книги любым из следующих способов:
  • курьерской доставкой по г. Киеву (в пределах Окружной дороги) - 50 грн
  • Новой Почтой (склад-склад), в том числе и наложенным платежом - от 45 грн
  • Адресной доставкой Новой Почтой (склад-двери), в том числе и наложенным платежом - от 80 грн
  • Укрпочтой - за пределы Украины.
Сроки доставки Вашего заказа зависят от способа доставки и оплаты!

Покупку можно оплатить наличными при доставке Вашего заказа курьерскими службами. К каждому заказу прилагается товарный чек. Как только Ваш заказ будет оформлен, наш менеджер свяжется с Вами по телефону для подтверждения заказа и отправки Вам счета по факсу или же по e-mail.

Оформленный заказ можно оплатить on-line, без подтверждения оператором.

Согласно Закону Украины о защите прав потребителей и дополнения к нему книги надлежащего качества не подлежат возврату и обмену.

Если полученный товар вас не устраивает по каким-либо причинам, свяжитесь с оператором колл-центра и мы обязательно решим вашу проблему!

Купить 279 грн.