Книги > Разное > Хільбудій. Позичене ім`я

Хільбудій. Позичене ім`я

Хільбудій. Позичене ім`я

Оставить отзыв
Издательство Портал
Год выпуска 2020
Срок комплектации Товар под заказ. До 6 рабочих дней
ISBN 9786177925438
Язык
Дівчина, яка змінювала імена так часто, що забула своє справжнє. Хлопець, який позичив чуже імя і чуже життя. Доля рознесла їх за тисячі кілометрів, що на VI століття означало вічну розлуку. І все-таки вони зустрілися вже іншими людьми. Роман про незвіданий світ раннього середньовіччя, де квітне Візантія, лютують авари, а словяни хвилями котяться за Дунай. Що вони там знайдуть? Унікальність книжок видавництва Портал у тому, що до кожного друкованого видання команда освітян, психологів та істориків розробила детальні бекґраунди за QR-кодами, що містять: історичний супровід відомості про історичний період від експертів-істориків, психологічний супровід коментарі фахових психологів та рекомендації щодо обговорення важливих моментів, складних питань, запитання до тексту систему запитань, які допоможуть осмислено та глибоко прочитати текст. Книжки Порталу формують цілісну історичну картину, яка допомагає знайти правильні слова для обговорення психологічних моментів та глибшого розуміння історичного контексту. Тому до кожної книги команда освітян, психологів та істориків створила особливу систему, яка сприяє осмисленому читанню. Видання Порталу це цікавий сторітелінг на основі науково вивіреного історичного бекґраунду. (@)
Наш интернет-магазин доставит Вам книги любым из следующих способов:
  • Новой Почтой (склад-склад), в том числе и наложенным платежом – от 60 грн.
  • Адресной доставкой Новой Почтой (склад-двери), в том числе и наложенным платежом – от 80 грн
  • Укрпочтой – от 40 грн
Сроки доставки Вашего заказа зависят от способа доставки и оплаты!

Покупку можно оплатить наличными при доставке Вашего заказа курьерскими службами. К каждому заказу прилагается товарный чек. Как только Ваш заказ будет оформлен, наш менеджер свяжется с Вами по телефону для подтверждения заказа и отправки Вам счета по факсу или же по e-mail.

Оформленный заказ можно оплатить on-line, без подтверждения оператором.

Согласно Закону Украины о защите прав потребителей и дополнения к нему книги надлежащего качества не подлежат возврату и обмену.

Если полученный товар вас не устраивает по каким-либо причинам, свяжитесь с оператором колл-центра и мы обязательно решим вашу проблему!

Купить 420 грн.