Книги > Разное > Маленька книга хюґе. Як жити добре по-данськи

Маленька книга хюґе. Як жити добре по-данськи

Маленька книга хюґе. Як жити добре по-данськи

Оставить отзыв
Издательство Клуб сімейного дозвілля / Клуб семейного досуга
Год выпуска 2017
Срок комплектации Товар под заказ. До 14 рабочих дней
ISBN 978-617-12-3135-1
Язык
Книжка, що викликала справжній фурор у світі та вже перекладена 17 мовами! Атмосферне та привабливе видання Хюґе феномен, що дарує щастя та спокій. Ця практика світовий тренд Автор засновник і керівник Дослідницького інституту щастя в Копенгагені Добре структурована інформація з прикладами, статистикою і численними кольоровими ілюстраціямиДанію часто називають країною, де живуть найщасливіші люди у світі. І все це завдяки хюґе. Особлива життєва філософія, що допомагає створити атмосферу спокою, тепла й гармонії та вчить радіти життю, навіть коли за вікном жахлива погода, день неймовірно короткий, а на роботі нескінченний потік завдань.Як тільки не тлумачили хюґе: від мистецтва створення затишку, душевності, насолоди від речей, що заспокоюють до какао під запалені свічки. Та хто може стати кращим провідником у всьому, що повязане з хюґе, ніж Мік Вікінґ? Мік засновник і керівник Дослідницького інституту щастя в Копенгагені, що роками досліджує данське життя.У чому ж секрет цього магічного інгредієнта, який робить данців найщасливішою нацією в світі? Як повязані хюґе і щастя? Пояснити суть особливого життєвого тренду безтурботних данців завдання, що під силу лише Міку Вікінґу
Наш интернет-магазин доставит Вам книги любым из следующих способов:
  • курьерской доставкой по г. Киеву (в пределах Окружной дороги) - 50 грн
  • Новой Почтой (склад-склад), в том числе и наложенным платежом - от 45 грн
  • Адресной доставкой Новой Почтой (склад-двери), в том числе и наложенным платежом - от 80 грн
  • Укрпочтой - за пределы Украины.
Сроки доставки Вашего заказа зависят от способа доставки и оплаты!

Покупку можно оплатить наличными при доставке Вашего заказа курьерскими службами. К каждому заказу прилагается товарный чек. Как только Ваш заказ будет оформлен, наш менеджер свяжется с Вами по телефону для подтверждения заказа и отправки Вам счета по факсу или же по e-mail.

Оформленный заказ можно оплатить on-line, без подтверждения оператором.

Согласно Закону Украины о защите прав потребителей и дополнения к нему книги надлежащего качества не подлежат возврату и обмену.

Если полученный товар вас не устраивает по каким-либо причинам, свяжитесь с оператором колл-центра и мы обязательно решим вашу проблему!

Купить 238 грн.