Книги > Реп`яхи (изд. 2019 г. )

Реп`яхи (изд. 2019 г. )

Реп`яхи (изд. 2019 г. )

Оставить отзыв
Издательство Апріорі
Год выпуска 2019
Срок комплектации до 20 рабочих дней
ISBN 9786170959911
Язык

Магнетичні рядки його віршів відлунюють любовю до жінки, до матері, до природи, до життя, до світу, Осідають на зубах скрипучою, як пісок, але такою ніжною ностальгією. Його поезія лунає рефреном крізь революції, крізь пори року, крізь наші душі, дороги й міста. Кожне слово стікає крізь пальці, як прохолодна гірська вода, і чіпляється до сердець і думок як, репяхи. Не даючи жодного шансу їх забути. Його вірші, це концентрація правди, суму, вселенської любові й усіх магічних світів, що знайшли своє місце у житті Сергія. Ми знаємо як ви давно всі на неї чекали! І ось вона, поетична збірка Сергія Колоса Мартинюка Репяхи.,Сергій Колос Мартинюк лідер і вокаліст українського гурту Фіолет, засновник низки супутніх сайд-проектів, арт-директор Бандерштату одного з найбільших українських фестивалів, поет, прозаїк.,Роман Капітан Смуток та поетичну зібрку Репяхи, які пропонує читачам видавництво Фабула, перші й, на наш погляд, вдалі спроби талановитого музиканата і письменника опанувати нові форми творчості.,Роман Капітан Смуток та поетичну зібрку Репяхи, які пропонує читачам видавництво Фабула, перші й, на наш погляд, вдалі спроби талановитого музиканата і письменника опанувати нові форми творчості.,Магнетичні рядки його віршів відлунюють любовю до жінки, до матері, до природи, до життя, до світу, Осідають на зубах скрипучою, як пісок, але такою ніжною ностальгією. Його поезія лунає рефреном крізь революції, крізь пори року, крізь наші душі, дороги й міста. Кожне слово стікає крізь пальці, як прохолодна гірська вода, і чіпляється до сердець і думок як, репяхи. Не даючи жодного шансу їх забути. Його вірші, це концентрація правди, суму, вселенської любові й усіх магічних світів, що знайшли своє місце у житті Сергія. Ми знаємо як ви давно всі на неї чекали! І ось вона, поетична збірка Сергія Колоса Мартинюка Репяхи.

Наш интернет-магазин доставит Вам книги любым из следующих способов:
  • курьерской доставкой по г. Киеву (в пределах Окружной дороги) - 50 грн
  • Новой Почтой (склад-склад), в том числе и наложенным платежом - от 45 грн
  • Адресной доставкой Новой Почтой (склад-двери), в том числе и наложенным платежом - от 80 грн
  • Укрпочтой - за пределы Украины.
Сроки доставки Вашего заказа зависят от способа доставки и оплаты!

Покупку можно оплатить наличными при доставке Вашего заказа курьерскими службами. К каждому заказу прилагается товарный чек. Как только Ваш заказ будет оформлен, наш менеджер свяжется с Вами по телефону для подтверждения заказа и отправки Вам счета по факсу или же по e-mail.

Оформленный заказ можно оплатить on-line, без подтверждения оператором.

Согласно Закону Украины о защите прав потребителей и дополнения к нему книги надлежащего качества не подлежат возврату и обмену.

Если полученный товар вас не устраивает по каким-либо причинам, свяжитесь с оператором колл-центра и мы обязательно решим вашу проблему!

Нет в наличии