Книги > Образование > Учебная литература > Говард Філіпс Лавкрафт. Повне зібрання прозових творів. Том 3

Говард Філіпс Лавкрафт. Повне зібрання прозових творів. Том 3

Говард Філіпс Лавкрафт. Повне зібрання прозових творів. Том 3

Залишити відгук:
Видавництво Видавництво Жупанського
Рік випуску 2018
Срок комплектування 2 рабочих дня
ISBN 978-966-2355-96-3
Мова
Говард Філіпс Лавкрафт (18901937) відомий американський письменник, який, написавши величезну кількість оповідань, багато повістей і три романи (не кажучи вже про архів його листування, що вважається найбільшим у світі), на жаль, за життя був майже не відомим і помер у самотності, так і не дочекавшись майбутньої всесвітньої слави свого вагомого літературного доробку. Проте вже у другій половині ХХ сторіччя творчість Лавкрафта заслужено отримує світову славу і здобуває захоплення мільйонів її поціновувачів. Уже сьогодні Лавкрафт один із тих письменників, які не потребують особливих рекомендацій, по праву посідаючи місце Патріарха літератури химерного, потойбічного та жахливого. Важко переоцінити вплив його творчості на сучасну літературу багатьох, навіть далеких від лавкрафтичної естетики, жанрів, так само як і на масову культуру загалом. Черпаючи своє натхнення у творах іншого видатного американця Едґара Аллана По, Лавкрафт зміг створити свій цілковито оригінальний літературний світ міфів і темних пророцтв, забутих богів з далеких погаслих зірок і нічних марень, в яких відкривається похмура прихована правда. Літературний спадок Говарда Філіпса Лавкрафта знайшов своє втілення у фільмах, творах образотворчого мистецтва і навіть піснях та назвах альбомів відомих гуртів, а за кількістю продовжувачів його літературних традицій він залишає позаду багатьох письменників світу. Третій том повного зібрання прозових творів видатного майстра літератури загадкового та потойбічного Г. Ф. Лавкрафта присвячений останньому періоду життя і творчості письменника (1930 по 1935 рр.),&8200;коли з-під його пера зявилися наймасштабніші твори,&8200;такі як Шепіт у темряві,&8200;У горах божевілля,&8200;Морок над Інсмутом,&8200;Сни у відьминому домі та За пеленою часу, що довершили формування циклу Міфів Ктулху і вповні оприявили жаску і химерну космогонію Лавкрафта. (*)(@)
Наш интернет-магазин доставит Вам книги любым из следующих способов:
  • Новой Почтой (склад-склад), в том числе и наложенным платежом – от 60 грн.
  • Адресной доставкой Новой Почтой (склад-двери), в том числе и наложенным платежом – от 80 грн
  • Укрпочтой – от 40 грн
Сроки доставки Вашего заказа зависят от способа доставки и оплаты!

Покупку можно оплатить наличными при доставке Вашего заказа курьерскими службами. К каждому заказу прилагается товарный чек. Как только Ваш заказ будет оформлен, наш менеджер свяжется с Вами по телефону для подтверждения заказа и отправки Вам счета по факсу или же по e-mail.

Оформленный заказ можно оплатить on-line, без подтверждения оператором.

Согласно Закону Украины о защите прав потребителей и дополнения к нему книги надлежащего качества не подлежат возврату и обмену.

Если полученный товар вас не устраивает по каким-либо причинам, свяжитесь с оператором колл-центра и мы обязательно решим вашу проблему!

Придбати 324 грн.