Книги > Художественная литература > Классика > Теґумай і Тафі. Як написали найпершого листа

Теґумай і Тафі. Як написали найпершого листа

Теґумай і Тафі. Як написали найпершого листа

Залишити відгук:
Видавництво Навчальна книга - Богдан
Рік випуску 2017
Срок комплектування Товар под заказ. До 15 рабочих дней
ISBN 978-966-10-5088-3
Мова
Одна зі знаменитих Таких собі казок Редярда Кіплінґа, найперша, у якій юні читачі знайомляться з чудовою печерною родиною Теґумаєм, Тешумай і їхньою донею Тафі. У казці нам належить разом із непосидючою Тафі написати найпершого у світі листа. Звісно, завдання це не з легких у книжці буде багато списів, непорозумінь і добірної багнюки, але врешті листа буде доставлено і прочитано. Як? Дізнаєтеся з книжки! Книжкою Як написали найпершого листа видавництво Навчальна книга Богдан не лише розпочинає видання казкової трилогії Кіплінґа про Теґумайське племя, але й дарує читачам неповторні ілюстрації київського художника Володимира Штанка, які було високо відзначено навіть у Кіплінґівському товаристві Великобританії. (*)(@)
Наш интернет-магазин доставит Вам книги любым из следующих способов:
  • Новой Почтой (склад-склад), в том числе и наложенным платежом – от 60 грн.
  • Адресной доставкой Новой Почтой (склад-двери), в том числе и наложенным платежом – от 80 грн
  • Укрпочтой – от 40 грн
Сроки доставки Вашего заказа зависят от способа доставки и оплаты!

Покупку можно оплатить наличными при доставке Вашего заказа курьерскими службами. К каждому заказу прилагается товарный чек. Как только Ваш заказ будет оформлен, наш менеджер свяжется с Вами по телефону для подтверждения заказа и отправки Вам счета по факсу или же по e-mail.

Оформленный заказ можно оплатить on-line, без подтверждения оператором.

Согласно Закону Украины о защите прав потребителей и дополнения к нему книги надлежащего качества не подлежат возврату и обмену.

Если полученный товар вас не устраивает по каким-либо причинам, свяжитесь с оператором колл-центра и мы обязательно решим вашу проблему!

Придбати 229 грн.