Книги > Художественная литература > Фантастика > Я і монстрик Жоржик. Як бути здоровим

Я і монстрик Жоржик. Як бути здоровим

Я і монстрик Жоржик. Як бути здоровим

Залишити відгук:
Видавництво Основа (Харків)
Рік випуску 2021
Срок комплектування Товар под заказ. До 10 рабочих дней
ISBN 978-617-00-3983-5
Мова
Жоржик малюк монстрик веселий і компанійський. Він розповідає дітям 3-6 років звичайні історії про важливі речі, що трапляються з ним у повсякденному житті. Цей герой стане надійним другом вашій дитині. Вона залюбки наслідуватиме його, забажає разом із Жоржиком щоденно чистити зубки і виконувати фізичні вправи. Як доглядати за зубами? Як не боятися стоматологів? Чому так важливо виконувати фізичні вправи? За допомогою цієї книги ви зможете пояснити дитині складні речі про піклування про своє здоровя простими словами. У книзі ви знайдете три розповіді від монстрика Жоржика: Таємниці пані смішки.Веселі рухи.Сюрприз для мами.Остання допоможе прищепити дитині навички самообслуговування, піклування про інших, та те, що зробити близькій людині приємність дуже просто!Скористайтеся QR-кодом на звороті книги, та завантажте безкоштовно розмальовку з героєм книги Жоржиком. Розфарбуйте її разом з дитиною і помістіть на видноті. Монстрик своєю присутністю нагадуватиме про необхідність дотримання корисних правил.
Наш интернет-магазин доставит Вам книги любым из следующих способов:
  • курьерской доставкой по г. Киеву (в пределах Окружной дороги) - 50 грн
  • Новой Почтой (склад-склад), в том числе и наложенным платежом - от 45 грн
  • Адресной доставкой Новой Почтой (склад-двери), в том числе и наложенным платежом - от 80 грн
  • Укрпочтой - за пределы Украины.
Сроки доставки Вашего заказа зависят от способа доставки и оплаты!

Покупку можно оплатить наличными при доставке Вашего заказа курьерскими службами. К каждому заказу прилагается товарный чек. Как только Ваш заказ будет оформлен, наш менеджер свяжется с Вами по телефону для подтверждения заказа и отправки Вам счета по факсу или же по e-mail.

Оформленный заказ можно оплатить on-line, без подтверждения оператором.

Согласно Закону Украины о защите прав потребителей и дополнения к нему книги надлежащего качества не подлежат возврату и обмену.

Если полученный товар вас не устраивает по каким-либо причинам, свяжитесь с оператором колл-центра и мы обязательно решим вашу проблему!

Придбати 188 грн.