Книги > Образование > Антропология > Алея жаху

Алея жаху

Алея жаху

Залишити відгук:
Видавництво BookChef
Рік випуску 2020
Срок комплектування Под заказ
ISBN 9789669932334
Мова

Роман Ґрешема це розповідь про багато речей: безглуздість віри і хитрощі тих, хто її навltamp,039,язує, алкоголізм і деструктивний терор білої гарячки, гральну колоду долі, яка розподіляє свій смертельний звltamp,039,язок без логічних на те причин. І це не історія про злочин і кару, гріх і спокуту. Бачити це – те саме, що й неправильно трактувати. Те, що ми вважаємо злочином і гріхом, пронизує цю алею, але кара і спокута тут здаються більшими, ніж війна за саме життя. ltamp,quot,Це була темна алея знову і зновуltamp,quot,, – каже сам собі Стен у ltamp,quot,Алеї жахуltamp,quot,. ltamp,quot,З того часу, як він був дитиною, Стен бачив один і той самий сон. Він біжить темною вулицею, оточеною з обох боків пустими і загрозливими будинками. А наприкінці неї горить світло, однак за ним щось ховалося, прямо навпроти нього, наближаючись до нього настільки, що він прокидався з почуттям жаху, так і не досягнувши світлаltamp,quot,. Стен роздумує про власні знаки, про кожен із них: ltamp,quot,Адже вони теж їх мають – як і алея жахуltamp,quot,. Дійсно, Стен – а точніше кажучи, Ґрешем – оглядається довкола, бо страх є ключем до людської сутності.

Наш интернет-магазин доставит Вам книги любым из следующих способов:
  • Новой Почтой (склад-склад), в том числе и наложенным платежом – от 60 грн.
  • Адресной доставкой Новой Почтой (склад-двери), в том числе и наложенным платежом – от 80 грн
  • Укрпочтой – от 40 грн
Сроки доставки Вашего заказа зависят от способа доставки и оплаты!

Покупку можно оплатить наличными при доставке Вашего заказа курьерскими службами. К каждому заказу прилагается товарный чек. Как только Ваш заказ будет оформлен, наш менеджер свяжется с Вами по телефону для подтверждения заказа и отправки Вам счета по факсу или же по e-mail.

Оформленный заказ можно оплатить on-line, без подтверждения оператором.

Согласно Закону Украины о защите прав потребителей и дополнения к нему книги надлежащего качества не подлежат возврату и обмену.

Если полученный товар вас не устраивает по каким-либо причинам, свяжитесь с оператором колл-центра и мы обязательно решим вашу проблему!

Немає в наявності