Книги > Образование > Антропология > Хто ми такі? Походження людини крізь призму ДНК

Хто ми такі? Походження людини крізь призму ДНК

Хто ми такі? Походження людини крізь призму ДНК

Залишити відгук:
Видавництво Наш Формат
Рік випуску 2019
Срок комплектування Под заказ
ISBN 978-617-768-274-4
Мова

Райх задокументував надзвичайний момент в історії науки. Wall Street Journal Девід Райх використав сучасний аналіз геному, щоб показати вражаючу складність шляхів міграції та історії людства. Венкатраман Рамакрішнан, нобелівський лауреат з хімії Історія науки показує, як небезпечно бути переконаним у тому, що знаєш істину. Усі помилки починаючи від уявлення, що Земля пласка, а Сонце обертається навколо неї мають стати для нас попередженням і навчити піддавати сумнівам інформацію та не довіряти стереотипам. Генетик Девід Райх переконаний: геномна революція стрімко ламає наші уявлення про минуле. Чим ми відрізняємось одне від одного? Що таке ідентичність? У своїй книжці дослідник описує сучасні відкриття, повязані з вивченням і порівнянням стародавньої та сучасної ДНК. Книжка для всіх, хто любить науково-популярну літературу, цікавиться науковими дослідженнями у сфері генетики та минулим людства. Автор показує зміни, які відбувалися з популяціями людей у далекому минулому, доводячи, що ДНК може розповісти про історію людства значно більше, ніж традиційний арсенал археології. Про автора: Девід Райх професор генетики в Гарвардській медичній школі й один з провідних фахівців, що займаються аналізом ДНК стародавніх людей. У 2015 році журнал Nature зарахував його до десяти найвидатніших учених за внесок у науку.

Наш интернет-магазин доставит Вам книги любым из следующих способов:
  • Новой Почтой (склад-склад), в том числе и наложенным платежом – от 60 грн.
  • Адресной доставкой Новой Почтой (склад-двери), в том числе и наложенным платежом – от 80 грн
  • Укрпочтой – от 40 грн
Сроки доставки Вашего заказа зависят от способа доставки и оплаты!

Покупку можно оплатить наличными при доставке Вашего заказа курьерскими службами. К каждому заказу прилагается товарный чек. Как только Ваш заказ будет оформлен, наш менеджер свяжется с Вами по телефону для подтверждения заказа и отправки Вам счета по факсу или же по e-mail.

Оформленный заказ можно оплатить on-line, без подтверждения оператором.

Согласно Закону Украины о защите прав потребителей и дополнения к нему книги надлежащего качества не подлежат возврату и обмену.

Если полученный товар вас не устраивает по каким-либо причинам, свяжитесь с оператором колл-центра и мы обязательно решим вашу проблему!

Немає в наявності