Книги > Религия, Философия > Тринадцятиканоння:тексти, що створили цивілізацію

Тринадцятиканоння:тексти, що створили цивілізацію

Тринадцятиканоння:тексти, що створили цивілізацію

Залишити відгук:
Видавництво Фоліо
Рік випуску 2020
Срок комплектування Товар под заказ. До 15 рабочих дней
ISBN 978-966-03-9000-3
Мова
Роман Москаль фахівець у галузі права, адвокат, незалежний дослідник китайської цивілізації. Особлива сфера інтересів Канон І цін, який у традиційному Китаї використовувався, зокрема, для формування навичок управлінського мислення. Цьому текстові автор присвятив книжку І цзін. Правильно міркувати, щоб передбачати (2016), що стала першим таким дослідженням в Україні.У новій книжці автор також вперше в Україні виклав історію китайського канонознавства, зокрема формування корпусу Пятиканоння, Чотириканоння та Тринадцятиканоння, їх вивчення та коментування. У книжці повністю або частково наводяться переклади більшості текстів канонів.Високий інтелектуальний статус цих текстів забезпечувався традицією та вірою в невичерпність смислів, що в них закладені; переконанням, що їх неможливо остаточно вивчити та пізнати. Тож китайські книжники знову і знову занурюватися в їхню мудрість, як для самовдосконалення, так і для передачі цих знань наступним поколінням. А завдяки коментарям канони адаптувались до викликів нових епох.Упродовж тисячоліть у Китаї канони вважалися найважливішим духовним надбанням народу, що осмислювалися для розуміння світу, людини та суспільства загалом. Вони власне і сформували китайську цивілізацію, а також справили фундаментальний вплив на країни конфуціанського ареалу Японію, Вєтнам та Корею. (*)(@)
Наш интернет-магазин доставит Вам книги любым из следующих способов:
  • Новой Почтой (склад-склад), в том числе и наложенным платежом – от 60 грн.
  • Адресной доставкой Новой Почтой (склад-двери), в том числе и наложенным платежом – от 80 грн
  • Укрпочтой – от 40 грн
Сроки доставки Вашего заказа зависят от способа доставки и оплаты!

Покупку можно оплатить наличными при доставке Вашего заказа курьерскими службами. К каждому заказу прилагается товарный чек. Как только Ваш заказ будет оформлен, наш менеджер свяжется с Вами по телефону для подтверждения заказа и отправки Вам счета по факсу или же по e-mail.

Оформленный заказ можно оплатить on-line, без подтверждения оператором.

Согласно Закону Украины о защите прав потребителей и дополнения к нему книги надлежащего качества не подлежат возврату и обмену.

Если полученный товар вас не устраивает по каким-либо причинам, свяжитесь с оператором колл-центра и мы обязательно решим вашу проблему!

Придбати 182 грн.