Книги > Образование > История > Буремна хвиля. Добрі часи праведні справи великі битви та інші звитяги

Буремна хвиля. Добрі часи праведні справи великі битви та інші звитяги

Буремна хвиля. Добрі часи праведні справи великі битви та інші звитяги

Залишити відгук:
Видавництво Виват
Рік випуску 2020
Срок комплектування Товар под заказ. До 6 рабочих дней
ISBN 978-966-982-065-5
Мова
Джон Маккейн американський державний діяч, політик, республіканець, сенатор від штату Аризона. Ветеран Вєтнамської війни. За військові заслуги нагороджений медаллю Пурпурове серце, орденом Легіон пошани, Срібною та Бронзовою зірками. Входив до Палати Представників Конгресу США, балотувався на посаду президента. Написав кілька політичних бестселерів у співавторстві з Марком Солтером. Його хрестові походи заради демократії та прав людини у Східній Європі й на Близькому Сході стали легендою. Яскравий політичний лідер, який пройшов війну, пять років перебував у вєтнамському полоні й повернувся звідти геть сивим. Він відкрито виступав проти президентства Трампа, брав активну участь у припиненні війни на Донбасі й називав Путіна гіршим і небезпечнішим за ІДІЛ. Однак про що міркував Джон Маккейн, коли виходив із Сенату? Ці спогади підсумок не лише його політичної карєри, а й глибокі роздуми про життя, родину, друзів, ціну перемог і тягар поразок. Ця книжка попередження для Західного світу й водночас путівник для кожного, хто зійшов на манівці. Це заклик ніколи не забувати про демократичні цінності та обстоювати свободу особистості в часи, коли тінь диктатури вештається цивілізованим світом. (*)(@)
Наш интернет-магазин доставит Вам книги любым из следующих способов:
  • Новой Почтой (склад-склад), в том числе и наложенным платежом – от 60 грн.
  • Адресной доставкой Новой Почтой (склад-двери), в том числе и наложенным платежом – от 80 грн
  • Укрпочтой – от 40 грн
Сроки доставки Вашего заказа зависят от способа доставки и оплаты!

Покупку можно оплатить наличными при доставке Вашего заказа курьерскими службами. К каждому заказу прилагается товарный чек. Как только Ваш заказ будет оформлен, наш менеджер свяжется с Вами по телефону для подтверждения заказа и отправки Вам счета по факсу или же по e-mail.

Оформленный заказ можно оплатить on-line, без подтверждения оператором.

Согласно Закону Украины о защите прав потребителей и дополнения к нему книги надлежащего качества не подлежат возврату и обмену.

Если полученный товар вас не устраивает по каким-либо причинам, свяжитесь с оператором колл-центра и мы обязательно решим вашу проблему!

Придбати 286 грн.