Книги > Психология > Перемогти страждання. Для тих, кому важко, і тих, хто поряд | Лінн Гарднер

Перемогти страждання. Для тих, кому важко, і тих, хто поряд | Лінн Гарднер

Перемогти страждання. Для тих, кому важко, і тих, хто поряд | Лінн Гарднер

Залишити відгук:
Видавництво Книгоноша
Рік випуску 2019
Срок комплектування 2 рабочих дня
ISBN 9786177517343
Мова
Книга американського професора Лінна Гарднера допоможе і тим, хто переживає горе й біль, і тим, хто намагається допомогти близьким подолати страждання, і тим, хто розгублено шукає можливості допомогти, але не знає, як це зробити. Автор, який сам пройшов і через життєву трагедію, і важкі хвороби, докладно і впевнено відповідає на найскладніші запитання: Чому ми страждаємо й де в цей час Бог? Ця книга для тих, кому важко, і тих, хто поряд. Якими словами можна підтримати страждальця, а від яких слів варто утриматися, щоб не поглибити біль? Як змиритися з невиліковною хворобою? Як набувати радість у випробуваннях? Як музика може допомогти зціленню? Як у важкі часи людина ставиться до Бога і як долає сумніви? Як із болю й страждань може бути щось добре? Якщо ви шукаєте відповіді на ці запитання, книга Перемогти страждання стане для вас безцінним помічником. (*)(@)
Наш интернет-магазин доставит Вам книги любым из следующих способов:
  • Новой Почтой (склад-склад), в том числе и наложенным платежом – от 60 грн.
  • Адресной доставкой Новой Почтой (склад-двери), в том числе и наложенным платежом – от 80 грн
  • Укрпочтой – от 40 грн
Сроки доставки Вашего заказа зависят от способа доставки и оплаты!

Покупку можно оплатить наличными при доставке Вашего заказа курьерскими службами. К каждому заказу прилагается товарный чек. Как только Ваш заказ будет оформлен, наш менеджер свяжется с Вами по телефону для подтверждения заказа и отправки Вам счета по факсу или же по e-mail.

Оформленный заказ можно оплатить on-line, без подтверждения оператором.

Согласно Закону Украины о защите прав потребителей и дополнения к нему книги надлежащего качества не подлежат возврату и обмену.

Если полученный товар вас не устраивает по каким-либо причинам, свяжитесь с оператором колл-центра и мы обязательно решим вашу проблему!

Придбати 146 грн.