Книги > Образование > Гуманитарные науки > Приборкати страх. Досвід морського котика

Приборкати страх. Досвід морського котика

Приборкати страх. Досвід морського котика

Залишити відгук:
Видавництво Yakaboo Publishing
Рік випуску 2021
Срок комплектування Товар под заказ. До 10 рабочих дней
ISBN 978-617-7544-38-7
Мова
Посібник, з допомогою якого ви зможете перетворити свої страхи на друзів, від автора бестселерів New York Time та колишнього морського котика Брендона Вебба. Виконуючи небезпечні для життя місії в гарячих точках планети, скажімо, захоплюючи ворожі кораблі чи визволяючи заручників, він навчився опановувати цілком природну паніку перед лицем загрози. Вебб розробив та викладав програму підготовки снайперів-спецпризначенців, де особливу увагу приділяв пяти етапам приборкання страху вони є в цій книжці. Здобуті навички він використовує і залишивши військову службу, створивши та очоливши багатомільйонний медійний бізнес. Цивільне життя, авжеж, не таке небезпечне, як місія в пустелі Афганістану, однак відчуття страху й тут часто неабияк дається взнаки. Спираючись на власний унікальний досвід та історії іменитих друзів і учасників його подкасту Сила думки (The Power of Thought), автор у своїй новій книжці навчає перетворювати страх на союзника. Ви можете бути вязнем свого страху, каже Вебб, або ж він може стати катапультою, яка запустить вас до омріяного. Головне тут не боротися зі страхом, а щонайперше зрозуміти його.П
Наш интернет-магазин доставит Вам книги любым из следующих способов:
  • курьерской доставкой по г. Киеву (в пределах Окружной дороги) - 50 грн
  • Новой Почтой (склад-склад), в том числе и наложенным платежом - от 45 грн
  • Адресной доставкой Новой Почтой (склад-двери), в том числе и наложенным платежом - от 80 грн
  • Укрпочтой - за пределы Украины.
Сроки доставки Вашего заказа зависят от способа доставки и оплаты!

Покупку можно оплатить наличными при доставке Вашего заказа курьерскими службами. К каждому заказу прилагается товарный чек. Как только Ваш заказ будет оформлен, наш менеджер свяжется с Вами по телефону для подтверждения заказа и отправки Вам счета по факсу или же по e-mail.

Оформленный заказ можно оплатить on-line, без подтверждения оператором.

Согласно Закону Украины о защите прав потребителей и дополнения к нему книги надлежащего качества не подлежат возврату и обмену.

Если полученный товар вас не устраивает по каким-либо причинам, свяжитесь с оператором колл-центра и мы обязательно решим вашу проблему!

Придбати 259 грн.